top of page

ÚPLNĚK V BÝKU A JEHO ZATMĚNÍ (28.10.2023, 22:23 hodin)


Krásný sváteční podvečer. Jak si užíváte dnešní volný den? Já jsem se rozhodla, že i přes některé neplánované změny si nenechám tento den zkazit a přizpůsobím se změnám. Ne vždy se totiž děje podle toho, jak jsme si představovali a je dobré se na situace adaptovat a najít si v nich to pozitivní. To asi známe všichni, že? Někdy se to prostě nevyvede a někdy máme dělat přesně to, co teď děláme, místo toho co jsme dělat chtěli.


Takže já aktuálně sedím, píšu, koukám z okna na stromy a vedle mě hoří svíčka. Celé to podtrhuje vonná tyčinka, která pročišťuje pokoj, ale i mou mysl. Alespoň si to vždy myslím a této víry se nehodlám vzdát. Po vyhoření tyčinky budeme já i místnost čistí jak lilie. A to celé, co teď před sebou vidím a na co koukám, je jedna velká krása. Jsem ráda, že se někdy neděje tak, jak jsme chtěli.O ČEM JE DNEŠNÍ ÚPLNĚK?


Dnešní Úplněk v Býku a zatmění Měsíce je totiž částečně přesně o tomto tématu. Někdy jsou v našem životě situace, které jsme si představovali jinak. Očekávali jsme, že budeme žít tak a tak, a za pár let zjišťujeme, že od našich představ se realita dost liší. Že se aktuální situace s našimi sny příliš neshoduje. Tuto energii dělá aktuální Zatmění. Naše stíny jsou více viditelné, naše prožívaná realita vystupuje na povrch a nutí nás přemýšlet nad tím, co vlastně od toho života chceme. Jakým způsobem chceme žít.


Úplněk vždy ukončuje. Něco, cokoliv, ale vždy v nás některá věc umírá. Může to být přesvědčení, může to být názor, vzorec našeho chování, většinou docházíme k rozuzlení. Nemusí to to být hned akce, ale pravděpodobně ta myšlenka, která přišla, nás k té akci směřuje. A až přijde čas, otevřou se nové dveře. Mohou to být nepatrné, maličké proměny naší osobnosti, ale nejspíše, až se ohlédneme za pár měsíců zpátky, to uvidíme.


 

OTOČKA DO PODZIMU 2021


Tento Úplněk nás zavádí do podzimu 2021, kdy přesně ve stejné konstelaci rozehrával tyto energie. Pamatujete si co jste řešili? Kde jste byli? Je dobré nad tím popřemýšlet, může Vás to někam navést.


 

PRŮVODCE AKTUÁLNÍM ÚPLŇKEM - PLUTO


Zároveň je s dnešním Úplňkem spojena planeta podsvětí Pluto a to jsou přesně ty puzzlíky, které se spojují, aby jednou odkryli celou skládačku. Tak je sbírejte a pozorujte co to s Vámi dělá. Kam Vás to vede.


Pozor na hrubost a ostrá slova. Tím nic nevyřešíte. Pokud v sobě máte vztek, vypište se, vybouchejte, vytancujte, cokoliv, ale neposílejte to dál. Boj plodí pouze boj.


 

Jak Úplněk prožíváte? Pociťujete jeho energii?Mějte krásný Úplněk!

Autor: Tereza

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page