top of page

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH - 23.11.2018

Hezký pátek, přátelé! Jak jistě víte, dnes máme ÚPLNĚK ve znamení vzdušných Blíženců. O tomto úplňku jsem během včerejšího i dnešního dne viděla mnoho článků. Že je tento úplněk úplňkem radosti. Že je to úplněk splněných přání a krásných zážitků. Nevím, zda jsem měla štěstí jen na tento typ příspěvků, každopádně kolegům co je psali, teď budu trošku oponovat.Jako úplněk štěstí ho totiž bohužel příliš nevnímám, spíše naopak. Probouzí v nás nepříjemné pocity, cítíme se jeho vlivem vnitřně napnutí, nejistí. Již v týdenním horoskopu jsem uváděla, že vlivem planety Mars jsme tyto dny postiženi negativní energií, která přináší úrazy, nehody, nepříjemné rozhovory a chvilky. Mars je planetou boje, která je s dnešním úplňkem ve špatném postavení a planeta komunikace Merkur, která se pohybuje směrem zpět, taktéž.


A co nám z toho vychází?


No, že nejvíce boje si zažijeme přímo v našich rozhovorech s druhými. Znamení Blíženci, ve kterých se Úplněk nachází, je znamení vzduchu, znamení dvojčat. A právě i naše situace, ve kterých se ocitáme a ještě ocitneme, nám přijdou tak jaksi dvojjaké. Nevíme, na čem jsme, nevíme, co máme čekat, co bude následovat. Pronásleduje nás nejistota a pocit zrady či útoku od jiných. Jelikož je toto znamení symbolem komunikace, tak právě zde můžeme narazit. Naše sny a zážitky jsou tímto postavením spíše odsunuty do pozadí, neboť je stále okolo mnoho planet, které toto téma ještě na chvíli zastíní.

Ne třeba být ale smutní. Právě díky těmto rozhovorům zjistíme, co není dosud zpracováno. Pokud jste tedy poslední dny řešili s někým kolem sebe obtížná témata a rozhovor s těmito lidmi byl pro Vás velice nepříjemný, zamyslete se čím.


Co přesně Vás v rozhovoru drásalo, dohánělo k šílenství, k bezmoci, do vzteku nebo zklamání?

A také – kdo je ten člověk vedle Vás se kterým jste rozhovory vedli?

Jaký k němu máte vztah a proč myslíte, že jste ho ve svém životě potkali?


Toto působení trvá již několik dní, tedy přibližně od pondělí 19.11., zase do pondělí 26.11.

Zamyslete se, kde jste se tyto dny zasekli, co Vás překvapilo, co Vám úplněk odkryl. Opět připomínám – sice těžká konstelace, ale velice očistná a duchovní. Nejvíce tento úplněk pohne znamením Blíženců, kteří by měli ukončit něco, co už ve svém životě nechtějí mít, taktéž bude důležitý pro Vodnáře a Váhy. I ti si projdou a prochází teď takovým menším emocionálním peklíčkem. No a nesmím zapomenout na jejich protilehlé Štíry, kteří by se měli naplno rozjet do nových dní a nechat za sebou všechno to, co řešili v uplynulých týdnech. Jejich měsíc končí.


To je k úplňku všechno – nezapomeňte opět nabít kartičky, talismánky, minerály a veškeré své věštecké pomůcky. Energeticky Vám to vrátí. Krásný večer!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page