top of page

ÚPLNĚK V KOZOROHU (24.6.2021, 20:36 hodin)


Hezké úplňkové ráno!


Energie, která na nás opět působí už několik dní je ovlivněna dnešním ÚPLŇKEM a znamením, ve kterém Úplněk působí. Je jím zemský Kozoroh, jehož planetou je přísný, avšak spravedlivý a moudrý Saturn. Tato konstelace nejvíce zahýbe zrozenci Kozoroha, kteří by se měli zamyslet nad tím, co se v jejich životě potřebuje obměnit a nastavit jinak, co jim brání dál v pohybu a co vnímají jako kouli na noze. Jelikož je protilehlým znamením Kozoroha znamení Rak, i toto znamení pocítí potřebu změny a především očisty, taktéž dva další zemští zrozenci Panna a Býk.
POŘÁDEK, ŘÁD A SYSTÉM


V období pod vlivem Kozoroha se po nás chce, abychom měli větší smysl pro POŘÁDEK, ŘÁD a SYSTÉM. Je důležité si uvědomit, zda dosahujeme svých cílů a předsevzetí, která jsme si stanovili, a pokud tomu tak není, udělat si plán a začít věci LÉPE plánovat a nové denní fungování zařadit pak do svého života.


Každý úplněk je především o ukončení a ujasnění, co chci dál. V Kozorohu je žádoucí si uvědomit, čeho byste chtěli dosáhnout, jaké máte cíle a co jste ochotní pro ně udělat. Kozoroh je pod elementem země, znamená to tedy mnohem větší sebereflexi než kdyby stál měsíc v jiných znameních. Kozoroh se rodí v době, kdy příroda spí, kdy má čas načerpat hodně energie, aby se pak probudila a začal koloběh opět nanovo.


S tímto 10. znamením nás působí energie, která přináší penízky a ty jsou v našich životech potřebné. Zaměřte se také na navyšování své energie hojnosti. Zároveň už byste i měli docházet k nějakým závěrům, zhodnocovat a uzavírat. Je potřebná sebereflexe a ohlížení se zpět. Na rozdíl od Novoluní, které je typické energiemi rozjíždějícími, je Úplněk dojíždějící, tedy mohou bouchat emoce a dochází k napěťovým situacím. Na druhou stranu stojí planety zároveň i tak, že by se napětí, které je teď, mělo postupně uvolňovat a my bychom měli pocítit energii nových, svěžích začátků, které přinesou do našich životů v následujících týdnech a měsících radost a lásku.


Také připomínám - kdo máte doma kartičky, kamínky a ochranné talismany, rozprostřete je na dnešní noc po okenním parapetu. Nabijí se magickou energií úplňku a budou opět v plné síle.Krásný úplňkový den! Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page