top of page

ÚPLNĚK V KOZOROHU (3.7.2023, 13:38 hodin)


Únava, fyzická i mentální otupělost. Bouchající emoce, frustrace nebo jen rozpoložení typu „nevím kudy dál“ či „vím kudy dál, ale mám strach.“ To je energie dnešního Úplňku, který se odehrává v zemském znamení Kozoroha.O ČEM JE TÉMA KOZOROHA?


Kozoroh jako 10.znamení je symbolem horské kozy. Její život je o šplhání nahoru, na vrchol, ať už si pod ním představujeme kariérní úspěch, hezký dům, spokojenou rodinu nebo dostatečně uspokojující finanční zabezpečení. Můžeme si pod symbolem vrcholu představit i pocit klidu či poznání sám sebe. Ať pro nás vrchol symbolizuje cokoliv, je to něco, po čem aktuálně nejvíce toužíme.Položte si otázku:


„Co je to, po čem teď aktuálně nejvíce toužíte?“Pravděpodobně to je totiž i téma, které aktuálně řešíte. Kozoroh hledá řešení, jak se na svůj vysněný vrchol dostat, ale cesta není jednoduchá. Naopak, je poměrně složitá a pád dolů může být velmi rychlý a bolestivý. To Kozoroh ví, a proto každý svůj krok dobře promýšlí. Je takhle nastaven celý jeho život.


Tato energie je nyní aktuální u nás všech. Promýšlíme své kroky, hlava nám hučí pod tvorbou nových myšlenek a úhlů pohledů, které se snažíme nějakým způsobem chytře uchopit, abychom z nich vytěžili maximum.


TÉMA: DOSTAT SE NA VRCHOL

Téma „dostat se na vrchol“, ať je ten vrchol cokoliv, je aktuální tyto dny. Úplněk otevírá potřebu se někam dostat, něčeho dosáhnout, mít cíl a naplnit ho. Ale je to cesta, a ta teprve teď začíná. Jedna životní kapitola se uzavírá, druhá otevírá. To, jak bude vypadat ta naše další životní kapitola, je čistě jen na nás, ale právě teď stavíme základy, jak vysoko se dostaneme. Pokud budou kroky promyšlené a naplánované, máme mnohem větší šanci získat to, co chceme. Ale víme, co chceme? Dokážeme si to přesně pojmenovat?


Tyto dny se tím zabývejte. Přemýšlejte nad tím, čeho chcete dosáhnout a jak se k tomu dostat. Také nezapomínejte na to, že Kozoroh nikdy nic nemá zadarmo, tudíž zde jen myšlenka a přání nestačí. Zde se musí konat.Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page