top of page

ÚPLNĚK V PANNĚ, 19.2.2019, 16:53


Příjemný úterní den. Jak jste si již podle obrázku a názvu všimli, dnešní povídání je o dnešním ÚPLŇKU. Tentokrát však není úplněk ledajaký. Až bude Měsíc ve své celistvé fázi, což bude přesně v čase 16:53 hodin, ocitne se nejblíže Zemi, a proto bude možné ho spatřit ve své obrovské kráse. Tomuto úplňku se nazývá SUPERÚPLNĚK. Již několik dní ho můžete na noční obloze pozorovat, je vetší než kdykoli jindy.


Tento únorový úplněk já osobně vnímám tak trochu zvláštně. Dějí se zvláštní věci, otevírá se vlivem působícího Merkura v Rybách a teď čerstvě i Sluncem v Rybách podvědomí a my to všechno kolem nás začínáme vidět úplně jinak, než bychom to viděli dřív. Všude kolem jsou působící očišťující energie, které nám dávají možnost nahlédnout pod pokličku tam, kde bylo dříve pečlivě uzavřeno.. Každý úplněk se zmiňuji o tom, že se nějaké téma ukončuje. Ať už v nás samých nebo opravdu fyzicky něco důležitého ukončujeme. Nastává myšlenkový zlom, který v budoucnu spustí proměnu. Někteří lidé si daného myšlenkového zlomu vůbec nemusí všimnout, ale ti, kteří na sobě pracují a kteří jsou upozorněni na možná témata, jsou připraveni vnímat energie, které k nim proudí.
ÚPLNĚK V PANNĚ má na starosti zdraví, naše sebehodnocení, téma úklidu, který symbolizuje jak úklid povrchový, tak i ten úklid vnitřní, který nás upozorňuje na vyndání zasutých emocí. Proto se opět v našich životech řeší minulost - minulé vztahy, minulá rozhodnutí, minulé situace. To všechno se čím dál více otevírá, z hrnce padá poklička plná tohoto harampadí, které jsme ještě nestačili uklidit. Tak teď je na to, přátelé, nejvyšší čas. Kontaktují nás lidé z minulosti, přímo před námi si tančí naše karma a ukazuje nám, co pořád špatně opakujeme. V čem se tak šíleně motáme. Já, ale hlavně Vy mi to každý den potvrzujete, mám takový vnitřní pocit, že toto období je pro naše další měsíce velice zásadní, až by se dalo říci zlomový. Jak se k tomu všemu, co se nám děje postavíme, tak i podle toho se náš život bude dál odehrávat. Chceme něco ve svých životech změnit? Úplňková energie přeje pohodlnějšímu ukončení, ale prosím Vás - to, že je Úplněk neznamená, že budete sedět s rukama založenýma a čekat, až se to za Vás všechno udělá. Neudělá. JENOM VY k tomu musíte udělat ty patřičné kroky a ti nahoře už Vám pak jen dopomůžou celou věc co nejpoklidněji vyřešit. Ale nebudou to dělat za Vas. To udělají pouze v případě, že Vám s daným člověkem, s danou situací vypršel čas. Nicméně věřte, že pokud chcete, aby se něco poklidně ukončilo, začněte Vy samy. Pak by to totiž tak poklidné být nemuselo.


A proto radím. Položte si dnes otázku:

"Jsem tam kde jsem opravdu spokojený/á?" A pokud ne: "co pro změnu můžu udělat?"


Nenechávejte to na poslední chvíli. Ono se to úplně nevyplatí.


Nejvíce budou samozřejmě ovlivněné Panny a protilehlé Ryby a také znamení Střelce. Řeší se nejenom klasické téma ukončení, ale i zamyšlení se nad svým zdravotním stavem, nad prostředím, ve kterém žiji a má láska k sobě samému.


Pěkný úplňkový den Vám všem!

Autor: Tereza

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page