top of page

ÚPLNĚK VE ŠTÍRU (24.4.2024, 01:48 hodin)Bouchají emoce? Jste unavení? Ospalí? Cítíte v sobě frustraci, lítost, smutek nebo nechuť? Nebo je ve Vás naopak vášeň, chtíč, touha po dobrodružství a nových objevech? Či Vám emoce skáčou od jednoho extrému do druhého? Jestli ano, tak to pravděpodobně zažíváte pocity spojené s zítřejším růžovým nebo také ještě nazývaným květinovým Úplňkem. Ten se odehraje dnes po půlnoci ve znamení vodního Štíra a přináší nám spousta podnětů k analyzování.


Jak by také ne. Štírům vládne planeta Pluto. Symbol transformace, podvědomí, moci, manipulace či tajemství. Za současných konstelací Jupiter-Uran nebo také vlivem napěťového vztahu Luna-Pluto lze očekávat, že se tyto dny mohou dít různě silné situace, které budou hýbat s naším vnitřním, ale i vnějším světem.


 

Budeme zkoušeni z toho, za čím si stojíme.

Budeme se ptát, jak to tedy máme, co cítíme, co prožíváme.


 

TÉMATA SPOJENÁ S ÚPLŇKEM:


Dochází k ponorům za svými hlubokými emocemi. Skrze bádání svým nitrem lze vidět stíny. Uvědomění si reality, kterou aktuálně žijeme, může být náročné a pohled na to všechno kolem nás, v nás ještě více může zanechávat bezmoc. Na druhou stranu dochází tyto dny k uzdravování a hojení ran.


Uran-Jupiter dávají příležitost věci uchopit, nezaseknout se na jednom místě, ale vidět cestu, světýlko na konci tunelu, mít naději. Luna-Pluto vytahují to nejhlubší z nás, protože jestli se chceme někam pohnout, je třeba se nejdříve ponořit do toho nejtemnějšího bodu. Okusit odvrácenou část sebe a sekat se svými strašáky. Skamarádit se s nimi, podat jim ruku. Jsou možná ještě více ustrašení než my sami.


Hlavním tématem těchto dnů je tedy nejen analyzování svých prožitků, ale také podívání se na své strachy a vynesení je na světlo. Když je něco ve tmě, nahání to často větší strach, než když je to na světle. O to tyhle dny jde. Neskrývat, nepotlačovat, ale pojmenovat si to upřímně a bez příkras. A potom to už jen pustit a ať se děje vůle boží.


Hezkou úplňkovou noc, ranním čtenářům dobré ráno!


Autor: Tereza

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page