top of page

ÚPLNĚK VE ŠTÍRU5.5.2023, 19:55 hodin  • Co byste řekli tomu, kdyby Vám někdo řekl, že máte ve svých rukou moc uzdravit traumata a vzorce, které se předávají z generace na generaci?

  • Kdyby Vám byla dána možnost vyléčit to, co se rodově otiskává do Vašeho DNA?

  • Kdybyste se mohli dotknout toho, co je ve Vašich kořenech?

  • A co byste si pomysleli o tom, kdybyste si někde přečetli, že lze žít jinak než Vaši rodiče, prarodiče a předci ve Vaší rodině?ÚPLNĚK VE ŠTÍRU


Dnes je Úplněk. Odehrává se ve Štíru, vodním znamení, které se pohybuje na 8. stupínku ze všech znamení zvěrokruhu a jehož planetou je Pluto – posel smrti, transformace, znovuzrození a temnoty. Úplněk v nás vždy vyvolává touhu po ukončení, uzavření nějaké etapy, nastavení si nových, vnitřních pravidel.


V měsíci květnu doplňuje Úplněk částečné zatmění měsíce a dvě Novoluní ve stejném znamení, po kterých se Úplněk odehrává. Luna je nyní v kvadratuře na Lilith, opozicí na Uran a Slunce, dohromady to tvoří aspekt napěťový, který vytahuje témata spojována právě s našimi kořeny a předávanými generačními nastaveními.PŘEDCI, RODOVÉ PROGRAMY A NASTAVENÍ


Aktuálně můžeme cítit, že jsme se svojí rodinou spojeni neviditelnými provázky a co prožili naši předci se do nás silně otiskuje. Že v rodině není jen jeden alkoholik nebo sebevrah. Stejně tak tam není jen jedna žena, která měla talent na hudbu nebo cit pro módu.


Dary, talenty ale i deprese a neprožité emoce se předávají dál na další členy rodiny, dokud to někdo další neuchopí a nezpracuje.


Rodina je jeden velký klan, kde mají všichni z duchovního hlediska jasný cíl - společně si pomoci na své životní cestě.  • Kdo byli Vaši předci? Víte o nich něco?

  • Odkud Vaše rodina pochází, jakými povoláními se Vaši předci živili?

  • Znáte jejich životní příběhy?

To vše co zažili oni, zažíváte na nevědomé úrovni také, aniž byste jejich životy znali. Někde hluboko ve Vás je totiž to stejné semínko, které měli už Vaši předci před Vámi. A tento Úplněk vyzývá zamyslet se, co tvoří Vaši osobnost? Kým jste? Co Vás dělá Vámi? Jaká témata, touhy, charakter jste převzali od Vašich předchůdců v rodině? A víte, že když to víte, můžete to vyléčit?


Se Štírem vycházejí emoce, otázky, ale také odpovědi na povrch. Je to období plné uvědomování, pravdy, ale také obrovského vnitřního přerodu. Zaměřte svou pozornost na přerod. Na uchopení toho, u čeho máte pocit, že se zase opakuje. Na to, co je třeba vyléčit ve Vašem rodě.Přeji krásný úplňkový, magický večer!

Autor: Tereza

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page