top of page

ÚPLNĚK VE LVU (25.1.2024, 18:53 hodin)


Každý Úplněk je různě silný. Některý se nás dotkne více, několik dní kolem něj nemůžeme spát, bolí nás hlava, máme živé sny či naše emoce lítají nahoru a dolu, a některé Úplňky projdou a ani nevíme, že byly.


Vždy záleží na našich osobních horoskopech, podle toho, kde nám Měsíc prochází, zda se dotýká nějakých našich planet či jestli není ve znamení, které máme silně v horoskopu postavené (třeba aktuálně ve znamení Lva – lunu, ascendent, či jiné planety). 

TÉMATA LVA


Aktuální Úplněk ve Lvu je o odvaze. Jít do neznáma, do věcí, kterých se bojíme a děsí nás, pustit se jistot a věřit, že věci dobře dopadnou. Lvi vládnou 5.domu, co že je oblast dětí, hravosti, spontánnosti, radosti, požitků, sexuality či milostných záležitostí. Také je to dům hazardu, umění (herectví, zpěv, malba, tanec,..) či návykových látek.


  • MILOSTNÉ ZÁLEŽITOSTI


Tento Úplněk nás nabádá, abychom si vyřešili své milostné záležitosti, především pokud nejsou stabilní a jedná se spíše o flirty. Ty i toto období mohou být častější. Mohou se kolem nás motat nápadníci, pozvání se mohou jen hrnout. Jen je dobré nezapomínat, že aktuálně je teď planetárně spíše o flirtech než o tom, abyste ze svých flirtů stavěli stabilní vztahy. Pokud pevné, stabilní vztahy máte, tématem mohou být děti, ať už se jedná o těhotenství, porody, nebo třeba již větší děti, které teď v tomto období řešíme. Také můžeme chtít ve svých dlouhodobých vztazích zažehnout vášeň, přinést do něj více spontánnosti a hravosti. Energie Lva nám dává potřebu udělat něco jinak.


  • SEBEVĚDOMÍ


Velkým tématem, které už jsem nakousla ve včerejším článku, je sebevědomí. Znamení Lva působí hrdě a sebejistě, ale ne vždy to tak je. Naopak. Toto znamení má poměrně nízkou sebedůvěru, protože chce působit dobře na všechny kolem sebe a proto přehnaně řeší jak vypadá, co si o něm myslí ostatní, zda na ně udělal dojem a neustále probíhá v jejich hlavě sebekontrola.


  • MALÉ RADOSTI


Na druhou stranu si toto znamení umí dopřát, dělat si malé radosti. I vy toto období můžete být pod palbou své hlavy, která se snaží své sebevědomí zvednout a pracovat s tím, jak k sobě přistupujete. A proto, stejně jako Lev, můžete vymýšlet (nebo radou je vymyslet, pokud to zatím neděláte) co Vám dělá radost, u čeho se cítíte dobře – jen pozor na vybudování si závislostí. I věneček každý den po kávě není příliš zdravý.


Dnešní Úplněk háže hodně silné energie, o čemž jsem se přesvědčila během dnešních celodenních sezeních. Myslím, že moji dnešní klienti ví. Sezení byla náročná, hutná, ale také plná zajímavých, silných informací. Jak jinak – energie Úplňku jde vždycky na dřeň.


 

Co je ale důležité si nyní i vlivem Uranu a Pluta, kteří se kolem točí, pamatovat, je že je třeba JÍT NAPROTI VŠEMU, co nás pozvedne. NEBÁT SE ZMĚN.

 

Krásný Úplněk!


Autor: Tereza

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page