top of page

ÚPLNĚK VE STŘELCI (23.5.2024, 15:52 hodin)


Máme před Květinovým Úplňkem. Zítra před 4 hodinou odpolední se Luna dostává do své celistvé fáze. Může nás bolet hlava, můžeme být unavení, přemýšlející, nebo nás může zítřejší Úplněk naopak nakopávat. Odehrává se totiž v poměrně pěkných, plynulých energiích, které přináší do našeho života dobré podněty k pohnutí se z místa, ale také přináší potřebu si to v tom životě prostě udělat hezké. Cítíte to?
ENERGIE AKTUÁLNÍHO ÚPLŇKU


Úplněk ve znamení Střelce obvykle dodává do našich životů přísun energie. Nejdříve ale musí nastat očista – tak jako s každým Úplňkem. Pouštíme emoce, ventilujeme strachy a obavy, čistíme a uklízíme. A potom.. právě aktuálně se Střelcem, přichází odvaha. Potřeba si vytyčit nějaký cíl. Za něčím směřovat, někam „pálit“, mít vidinu, že nás tam vepředu něco čeká.


Za této příznivé konstelace je dobré dávat si cíle. Zapřemýšlet nad tím, na co se těšíte, nebo na co byste se mohli těšit a naplánovat si. Střelec také dodává víru, že věci jdou správným směrem, že se konečně rozednívá a my vidíme před sebe.TRANZITY KOLEM


Ve spojení s Uranem se úplně nedoporučuje následující měsíc cestovat, je dobré být opatrní na cestách, pokud už cestujete, a mít i kromě plánu A i plán B. Může docházet k větší nehodovosti, překvapením, nečekaným změnám. Venuše i Jupiter v opozici na Lunu zase může dělat větší tendenci rozhazovat peníze, více nakupovat, více si dopřávat a být lehkomyslní.


Na druhou stranu trigon na Neptun a Pluto nás krásně sunou do hledání v sobě, přicházení věcem na kloub, otevírání třináctých komnat, ale tak nějak hezky, mile a plynule.


 

SHRNUTÍ:


Co dělat:


  • Je dobré nastavit se na již zmiňované nové cíle.

  • Udělat si nějakou vidinu toho, jak třeba strávíte léto nebo co jste ještě nezkusili a chcete zažít, co chcete ochutnat, kam se chcete podívat.

  • Je dobré popřemýšlet nad zážitky.


Co NEdělat:


  • A čemu se naprosto vyhněte je pesimismus a škarohlídský pohled na svět či svůj život.

  • Hledejte pozitiva. O tom aktuální Úplněk je.


 


Hezký večer!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page