top of page

ÚPLNĚK VE VÁHÁCH (19.4.2018 13:12)

Hezký páteční den! Jak jste si podle názvu mohli všimnout, právě dnes nás čeká další magický úplněk, posílený velikonočními svátečními dny. V tomto období je to již druhý úplněk stojící ve vzdušném znamení VÁHY, a právě zrozenci tohoto znamení by měli končit svou půlroční cestu nevědění a váhání co dál. Tyto dny mají veškeré informace k rozhodnutí.


Pro ostatní znamení zvěrokruhu je s Váhami spojeno především téma vztahů, a vyrovnání toho co chceme my a co chce partner. Tématem dnešního úplňku je totiž OSVOBOZENÍ. Měli bychom přemýšlet, co nás drží zpátky, co nás omezuje a limituje. Je to strach? Závislost? Nejistota z toho, co bude, když změníme to, jak žijeme? Na tyto otázky je dobré si zkusit odpovědět, energie přeje především změně našeho myšlení a chování.


V Úplňku ve VÁHÁCH vyplouvají na povrch projevy našeho ega, jako je netolerance, negace, tvrdohlavost, kritika či zarputilé držení vlastní pravdy. VÁHY jsou symbolem rovnováhy a tu bychom se měli pokusit dostat i do svých postojů a vztahů s lidmi kolem nás. Právě tyto dny totiž skvěle osvítí naše dilema mezi potřebou se sebeprosadit a hledat kompromis. Zeptejte se sami sebe na to, zda někdy nechcete spíše hrdě a vítězně partnerovi dokázat, že máte pravdu, než s ním hledat shodu. Zaměřte se na to, jaký vztah spolu máte a zda ho někdy nepovažujete spíše za protivníka než partnera. A pokud ano, a více než spolupráce u Vás vítězí boj, zkuste se na tyto postoje nyní zaměřit.


Přeji Vám všem krásné Velikonoce!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page