top of page

ÚPLNĚK VE VÁHÁCH - 21.3.2018 02:42

Aktualizováno: 26. 3. 2019

Hezký středeční večer! Jak jste si podle názvu mohli všimnout, zítřejší den nás čeká další magický úplněk, tentokrát ve znamení Vah. Jelikož bude Úplněk ve své celistvé fázi skoro 3 hodiny po půlnoci, působí na nás nejvíce již tuto noc. Úplněk stojí na ose Váhy - Beran a proto se vůbec nedivte, pokud budete plní vzteku, agrese a nesnášenlivosti či potřeby bojovat. Beran nám ukáže nás samé, naše temné stránky, Váhy pak naši roli ve vztazích. Zrozenci Vah dokončí jakousi půlroční cestu, kdy uzavřou veškeré vztahy, dohody a smlouvy. Dořeší si vztahy partnerské i pracovní.
Pro ostatní znamení zvěrokruhu je s Váhami též spojeno téma vztahů, smluv a dohod. Do úplňku bychom měli mít v těchto oblastech jasno. Pokud ne, energie úplňku nezdravé osvítí a naservíruje nám situace, které nám ukážou, jak je to s našimi vztahy doopravdy. Připomínám, že energie úplňku působí již přes týden. Pokud jste tedy ve vztazích s partnerem nebo i obecně s druhými lidmi prožili různé eskapády, je to příčinou právě těchto úplňkových energií, které nám ukazují, co nefunguje a na čem bychom měli zapracovat.

Celý rok 2018 jsme byli obecně pod energiemi velmi silného čísla 11, které souviselo s našimi vztahy. Tímto úplňkem vztahově zakončujeme minulý rok a otevíráme v této oblasti nové myšlenky a témata. Je to tím, že nás minulý rok připravoval na VLASTNÍ cestu, která právě dnešním-zítřejším úplňkem začíná. Minulý rok nás energie učila žít SVŮJ život, ne životy druhých.. Ještě stále jsme ale celý leden a únor vztahy s lidmi okolo nás řešili, nyní nás to směruje k rozhodnutí. Konečně se tedy rozhodnout co chceme a jak dál. Tento úplňek nám v rozhodnutí pomůže, jen jeho signály nesmíme ignorovat.


Tento úplňek tedy osvětluje neharmonii v našich vztazích, zobrazuje trhliny a místa, na kterých je potřeba s partnerem pracovat nebo naopak jít vlastní cestou. Energie Vah je ale léčivá, směřuje k nalezení harmonie a rovnováhy. Ať už s partnerem nebo bez. Ale... je potřeba si nerovnováhu uvědomit, připustit si a pak se pustit do práce.


Připomínám očistit pod úplňkovým světlem kartičky, kamínky, veškeré předměty a talismany, které používáte ke své vlastní harmonizaci a pomoci. Veškeré předměty, které očistíte pak budou opět s plnou energií fungovat a pomáhat.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page