ÚPLNĚK VE VÁHÁCH - 21.3.2018 02:42

Aktualizováno: 26. bře 2019

Hezký středeční večer! Jak jste si podle názvu mohli všimnout, zítřejší den nás čeká další magický úplněk, tentokrát ve znamení Vah. Jelikož bude Úplněk ve své celistvé fázi skoro 3 hodiny po půlnoci, působí na nás nejvíce již tuto noc. Úplněk stojí na ose Váhy - Beran a proto se vůbec nedivte, pokud budete plní vzteku, agrese a nesnášenlivosti či potřeby bojovat. Beran nám ukáže nás samé, naše temné stránky, Váhy pak naši roli ve vztazích. Zrozenci Vah dokončí jakousi půlroční cestu, kdy uzavřou veškeré vztahy, dohody a smlouvy. Dořeší si vztahy partnerské i pracovní.
Pro ostatní znamení zvěrokruhu je s Váhami též spojeno téma vztahů, smluv a dohod. Do úplňku bychom měli mít v těchto oblastech jasno. Pokud ne, energie úplňku nezdravé osvítí a naservíruje nám situace, které nám ukážou, jak je to s našimi vztahy doopravdy. Připomínám, že energie úplňku působí již přes týden. Pokud jste tedy ve vztazích s partnerem nebo i obecně s druhými lidmi prožili různé eskapády, je to příčinou právě těchto úplňkových energií, které nám ukazují, co nefunguje a na čem bychom měli zapracovat.

Celý rok 2018 jsme byli obecně pod energiemi velmi silného čísla 11, které souviselo s našimi vztahy. Tímto úplňkem vztahově zakončujeme minulý rok a otevíráme v této oblasti nové myšlenky a témata. Je to tím, že nás minulý rok připravoval na VLASTNÍ cestu, která právě dnešním-zítřejším úplňkem začíná. Minulý rok nás energie učila žít SVŮJ život, ne životy druhých.. Ještě stále jsme ale celý leden a únor vztahy s lidmi okolo nás řešili, nyní nás to směruje k rozhodnutí. Konečně se tedy rozhodnout co chceme a jak dál. Tento úplňek nám v rozhodnutí pomůže, jen jeho signály nesmíme ignorovat.


Tento úplňek tedy osvětluje neharmonii v našich vztazích, zobrazuje trhliny a místa, na kterých je potřeba s partnerem pracovat nebo naopak jít vlastní cestou. Energie Vah je ale léčivá, směřuje k nalezení harmonie a rovnováhy. Ať už s partnerem nebo bez. Ale... je potřeba si nerovnováhu uvědomit, připustit si a pak se pustit do práce.


Připomínám očistit pod úplňkovým světlem kartičky, kamínky, veškeré předměty a talismany, které používáte ke své vlastní harmonizaci a pomoci. Veškeré předměty, které očistíte pak budou opět s plnou energií fungovat a pomáhat.


Autor: Tereza