top of page

ÚPLNĚK VE VODNÁŘI (24.7.2021 04:36)


Krásný pátek! Je před námi opět po měsíci čas, který nám dává prostor k větší seberealizaci a k získávání nových pohledů. Úplněk, který se odehraje kolem 5 hodiny ranní se pohybuje vzdušným Vodnářem. Úplněk vždy posvicuje na naši zaseknutou energii a nutí nás k akci - změně našich postojů, názorů a k tomu, abychom udělali věci, které jsme měsíce i roky odkládali.


Úplněk tyto dny otevírá témata jako je SVOBODA, SPOLEČENSTVÍ LIDÍ KOLEM NÁS, ale i TÉMA BUDOUCNOSTI. Pojďme postupně.
TÉMATA:SVOBODA


Tyto dny zesiluje s vodnářovskou energií téma svobody. Potřeba se vymanit ze zaběhnutého stereotypu, touha měnit věci a lidi kolem sebe, tendence hájit si svůj prostor, postupy práce, své postoje. Nechceme se nechat spoutat druhými, otevíráme v sobě svého vnitřního rebela a doufáme, že nám přinese takovou vnější ochranu před nárazy druhých.


PŘÁTELSTVÍ


Koho máte kolem sebe? Koho považujete za přítele? Je možné, že se teď aktuálně kolem Vás lidé mění, obměňují. Staří přátelé odchází, noví přichází. Možná jste si uvědomili, že ty, kterým jste věřili, nemůžete nazývat přáteli a naopak ti, které skoro vůbec neznáte, Vám najednou tolik dávají.


SPOLEČENSTVÍ LIDÍ KOLEM NÁS


Říká se - podívej se na svých 5 lidí kolem sebe, 5 lidí, kolem kterých se Tvůj život aktuálně točí a zamysli se, proč tyto lidi kolem sebe máš. Co Vám tyto osoby do života přináší? Může to být šéf v práci, otravná sousedka nebo partner, děti, kamarádka. Kdokoli, neboť tato energie se obměňuje. Jaká je ale teď? Kdo svou energií naplňuje aktuálně tu Vaší. Kdo to je? A proč?


BUDOUCNOST


Téma budoucnost - přání, sny, plány, vize, je díky Lví energii stále aktivní. Položte si tedy otázku: Plním si své sny? Pokud ne, proč? Pokud ano, jak se po jejich splnění cítím? Spojení vodnářské a lví energie je vždy velmi silné, neboť se zde prolíná obrovská lví kreativita a vodnářovské nápady a vize. Využijte tyto dny k zamyšlení se, co Vás baví a čeho byste chtěli ještě dosáhnout. Vodnář je svoboda. Je to symbol vzduchu a volnosti. Proč se držíme při zemi? Děláme opravdu všechno pro to, abychom stoupali stále výš? A nemyslím teď po nějakém společenském nebo finančním žebříčku, ale po žebříčku spokojenosti. Protože to, jestli budu spokojený a šťastný nezáleží na ostatních, ale jen a jen na mě. A tyto dny nám hvězdy přejí v tom, že odhalují naše opravdové touhy a sny, a s pomocí lví energie je můžeme velmi pěkně a jednoduše realizovat. Tak do toho!Připomínám opět nechat pročistit a nabít na okenním parapetu všechny kamínky, kartičky a talismany.


Hezký zbytek dne a v neděli u karet! Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page