top of page

ÚTERÝ - ČTVRTEK (14.1. - 16.1.2020)

Včerejší přechod planety Venuše, která souvisí s našimi vztahy partnerskými, přátelskými, ale třeba i s potřebou se nějak umělecky projevit, nás nasměroval zase zpět k citům. Ryby, které teď budou v této planetě působit po dobu jednoho měsíce, v nás otevřely větší soucit, pochopení, ale i potřebu se schoulit v náručí toho vedle nás. Toužíme cítit pocity bezpečí a jistoty. Ryby jsou snílci, od přírody touží splynout s protějškem, oddat se mu a cítit jeho blízkost, a proto i my budeme dost možná následující dny sentimentální, romantičtí, rozbrečí nás právě vysílaná reklama v televizi nebo se zasníme nad tím, co krásného si pro nás všechno život ještě přichystal.

Ryba nám naproti Kozorohovi dá pocit nekončící krásy, která je všude kolem nás, upozorní nás na to, že život může být nádherný, pokud se nebudeme sami v sobě zavírat a přijeme třeba pomocnou ruku zvenčí. Toto planetární postavení je dobré využít pro zamyšlení se nad svými přáními a sny, nad tím, co bychom si chtěli všechno splnit, kam se třeba podívat na dovolenou, jaké aktivity začít či zpět do svého života navrátit. Potáhne nás to také k přemýšlení, u koho můžeme pocítit láskyplnou náruč a v klidu se jí oddat, a u koho raději neočekávat a nespoléhat se.


Luna se nám jinak až do středečního večera pohybuje v zemské Panně a to přeje organizaci, plánům a strategii jak dál. Dost možná si tyto dny uklidíme nejen venku, ale i sami v sobě. Zorganizujeme svůj šatník, srovnáme knížky podle oblastí a směrů, uklidíme svůj pracovní stůl. Otevřeme šuplíky a vyhodíme to všechno, co již nepotřebujeme. Přeskládáme ledničku, jídlo v poličkách, utřeme ovoce. A jak se nám uleví. Tyto dny díky úklidu dvojnásob. Zkuste to.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page