top of page

ŘÍJEN 2020 - předpověď pro jednotlivá znamení

Milí přátelé, klienti, sledující facebookové či webové stránky!


Po delší době jsem se rozhodla opět nakouknout do hvězd na nebeském prostoru a do karet u jednotlivých znamení a přinést Vám předpověď na měsíc říjen. Obecnou předpověď na říjen jsem tentokrát nepsala, nicméně pár informací k říjnu přináším.


Říjen je 10. měsícem, který v tarotu souvisí s kartou Kolo štěstí. Jednou jsme dole, jednou nahoře. Jednou se nám daří a máme pocit, že štěstí stojí při nás, podruhé zase ležíme na zemi a jsme zcela přesvědčeni o tom, že je k nám osud nespravedlivý a je to všechno neskutečně těžké. Jenže to je život - jednou nahoře, podruhé dole - a je třeba se v něm jen naučit chodit. Říjen bývá vždy těžším měsícem, protože jsme na jakési pomyslné houpačce, která zkouší, na kolik jsme silní a zda se necháme rozhodit. A proto nám všem do měsíce Října přeji mnoho životního nadhledu a moudrosti!


A teď jdeme na předpověď pro jednotlivá znamení! 

BERAN


Berany čeká v následujícím období učení se nových věcí, zaplouvání do něčeho, co je pro ně nové a ještě neosahané. Ze začátku to může vypadat jako překážka, nakonec však zjistí, že je to jen trénuje pro to, aby byli ještě silnější a odolnější. Je důležité, aby teď Berani všechny nezdary brali jako moudré lekce, které jim jdou do cesty ne proto, aby je porazili, ale aby Berani dokázali změnit svůj postoj a tím tak zlepšili a ještě více pozdvihli svou osobnost. Dají se v tomto období očekávat zásadní rozhovory, nové nápady a netrpělivost. Pozor na přílišné chvátání a chtění vše hned, také pozor na egoistický postoj typu „vím všechno nejlíp a radu a názor nikoho jiného ve svém životě nepotřebuji.“ Právě nyní byste mohli dostat celkem zásadní informace od lidí, od kterých byste to třeba ani nečekali a proto je dobré dát svůj nos dolu a pokorně naslouchat. Uštědříte si tím tak mnoho budoucích možných potíží. V říjnu Vám padají hodně karty na nějaké zásadní rozhovory, na informace, které Vás mohou posunout kupředu, může se velmi dařit, pokud ale hodíte zpátečku a dáte nohu z plynu. Když nebudete přiliš tlačit, všechno se samo vyvrbí i bez Vaší přílišné a možná i nakonec zbytečné práce. Myslete na to.


Téma období: Novina, zpráva, komunikace, rozhovor, něco se dozvědět


 

BÝK


Vytažené karty ukazují na možnost dvojího způsobu výkladu. Tento měsíc se můžete, Býci, dostat do situace, kdy si budete připadat ošizení. Bude Vám připadat, že si zasloužíte mnohem více, než mají ti druzí nebo než tolik, kolik se Vám aktuálně dostává. A nebavíme se jen o financích, ale může jít o jakékoli dary – lásku, zdraví, majetek, finance či štěstí. Můžete v sobě bojovat s pocitem, že máte navíc, že si zasloužíte víc, pocity křivdy a nespravedlnosti jsou v tomto případě více než pravděpodobné. Je důležité, abyste se ale na vše uměli podívat i opačným úhlem pohledu. Třeba tak, že Vám bylo darováno v jiných věcech, že všichni nemohou mít všechno a že závist Vás nedostane nikam, akorát tak možná níž. Pokud něco chci, zkusím pro to něco udělat, ale nestěžuji si, že se neděje tak, jak já si vydupávám. Dejte pozor tento měsíc na jakékoli falše a intriky, klamavý postoj směrem k druhým, protože k němu budete mít v tomto obdobá sklony. Na druhou stranu chraňte i sami sebe, můžete se dostat do nepříjemných rozhovorů či situací, kdy budete mít pocit, že se jedná o Vás bez Vás. Měsíc se také může točit kolem řešení nějaké starší ženy (matka, zaměstnavatelka, starší kolegyně, kamarádka, sestra, ale i doktorka, učitelka či úřednice). Hlídejte také tento měsíc ženské orgány.


Téma období: Starší osoba ženského pohlaví, faleš, průtahy, zrada, závist, komplikace


 

BLÍŽENCI


Blíženci by se v nadcházejícím období měli soustředit na odvedení dobré práce, neboť jejich karty hovoří o tom, že se budou v mnoha ohledech učit novým věcem, ale také budou používat ve své životní praxi to, co se již naučili, a to ať se bavíme o pracovní rovině či o vztazích. Bude důležitá trpělivost a vytrvalost, protože to, do čeho jste se aktuálně pustili nebo to, do čeho se pustíte, bude vyžadovat notnou dávku píle, pečlivosti a také trpělivosti. Je třeba nespouštět oči ze stanoveného cíle a vytrvat. Dejte pozor, abyste přiliš v budoucím období nelpěli na detailech, které ale nejsou vůbec podstatné. Je třeba naučit se rozlišovat co stojí za to, abychom tomu věnovali pozornost a co ne. Zbytečně se totiž můžete vyčerpávat věcmi, které dělat vůbec nemusíte. Kažopádně měsíc říjen se bude točit kolem témat jako jsou peníze, majetek, bydlení, vydělávání a utrácení peněz či také kolem práce. Můžete řešit více než kdy jindy své finance, otázku toho, kam je dáváte, za co utrácíte, zda to má smysl či nemá. Do popředí jde taktéž otázka práce. Můžete mít tento měsíc práce nad hlavu, takže nezapomeňte se pak ale také za tu dřinu odměnit.


Téma období: Majetek, finance, utrácení peněz, vydělávání peněz


 

RAK


Rakům se otevírají nové možnosti a příležitosti, a to ať se bavíme o pracovních věcech, vztahových, tak i těch zdravotních. Padá jim na toto období šťastná hvězda, která říká, že pro ně není naplánovaná pouze jedna cesta, ale mají v mnoha situacích a směrech na výběr a měli by z toho vytěžit maximum. Štěstí jim bude přát. Karty ukazují, že si můžete více věřit, budovat v sobě zdravou sebedůvěru, můžete se soustředit na své nápady, plnění snů a přání. Jaké myšlenky budete nyní vysílat, to se Vám může nyní opravdu splnit, takže na to myslete, můžete si mnohé přivolat. Také karty ukazují, že je dobré tvořit a zabývat se tím, v čem jste dobří a co Vám jde. Je zde totiž vysoká pravděpodobnost, že v těchto věcech budete mít aktuálně šťastný výběr nebo jednoduše velké štěstí. Nápady mohou proudit neomezeně, můžete být inspirováni zajímavými lidmi, ale i Vy sami můžete nyní mnoho lidí inspirovat. Je dobré toho využít a jít svému štěstí naproti. Doporučuji se i tento měsíc zaměřit především na to co už umíte či rozjíždíte a dát do toho maximum. Hvězdy Vám přejí!


Téma období: Naděje, štěstí, příznivé vyhlídky, nápady, inspirace

 

LEV


Lvi, Vám vypadly karty, které ukazují, že budete v následujících dnech a týdnech vyrovnávat ve svém životě vše, co se nachází v extrému. Co se vymyká zlatému středu. Můžete více řešit své strachy a obavy, které budete rovnat tak, aby Vás příliš neovlivňovaly, budete mít potřebu srovnat své vztahy s lidmi kolem Vás, pracovní záležitosti či finanční situaci. Je dobré, abyste na věci přiliš nechvátali, ale do všeho naopak vnesli pohodu a klid. Je totiž dost pravděpodobné, že pokud byste chtěli všechno hned, nedostávalo by se Vám toho, čeho si Vaše srdce žádá. Pokud se totiž pohybujeme v extrému, přitahujeme ten druhý extrém, který vlastně nechceme a pak se divíme, co nám to tam do života pořád chodí a jakto, že se naplní to, co chceme. Myslete v následujících týdnech na zlatou střední cestu ve všem co děláte, na co myslíte, co říkáte, vyvarujte se extrémům. Dejte si do pořádku své strachy, které tento měsíc vylézají na povrch, sousřeďte se na vše, co je nějak více vychýlené a vyřešte si to. Karty také ukazují, že tento měsíc můžete vytahovat vztahové záležitosti, rodinné záležitosti, vše co souvisí s city a emocemi. Může to být chvilkami nepříjemné, hlavně pokud jsou v tom strachy či se neděje tak, jak si přejete, každopádně je vidět, že se tento měsíc může dát mnoho věcí více do rovnováhy a do klidu.


Téma období: Láska, partnerský vztah, posunutí vztahu na novou úroveň, spokojenost

 

PANNA


Karty pro Pannu ukazují na následující dny a týdny na nějaké boje, ať už s druhými nebo sami se sebou. Můžete zažívat situace, kdy jako byste stáli mezi dvěma mlýnskými kameny a nevěděli co dělat. Můžete se cítit chvilkama vykolejeně, neukotveně, jako kdybyste nevěděli co se sebou. Nálady se u Vás nyní mohou měnit jak mávnutím proutku, je třeba udržet se co nejvíce ve stabilitě a neřešit věci, které nejsou důležité. Přílišným řešením se totiž dostanete do pout, které nejsou příjemné. Na druhou stranu Vám vypadly karty, které říkají, že tím, že jste v rozporu sami se sebou, ať se to týká čehokoli, je právě teď nejvyšší čas vyléčit rány, které ve Vás leží a podvědomě Vás ovlivňují. Ujasněte si priority, hodnoty, udělejte si jasno v tom, co vlastně chcete a za tím jděte. Vyhnete se tak vnitřním rozporům a neustále vyčítavému hlásku ve Vaší hlavě pokládající otázku: „tak a co teď?“ Karty ukazují, že ve Vaší hlavu v měsíci říjnu budou převládat pochybnosti, zmatek, nevědění co se sebou a možná celkově se svým životem, co se situacemi, které nemůžete ovládnout. Hoďte se do klidu a hlavně - nic si nevyčítejte. Absolutně odhoďte jakékoli pocity viny či křivdy, které se v říjnu mohou objevit. Zaměřte se více na víru, že vše bude dobré a přehoďte pozoronost jinam.


Téma období: Pochybnosti, krádež, ztráta, malé sebevědomí


 

VÁHY


Podobně jako Panny, máte, Váhy, karty, které ukazují na nějaké vnitřní nesrovnalosti, nevědění kudy kam, rozhodování se a ne a ne si udělat jasno. Karty ukazují na následující dny a týdny na samotu a uzavření se do sebe, potřebu přemýšlet nad tím, co vlastně chcete. Karty varují, abyste si věci nebrali příliš osobně a nelitovali se. Nic není tak těžké na zvládnutí a vše se dá překonat pokud však budeme chtít. Mnoho lidí si stěžuje, ale s nevyhovující situací nic neudělají. Vy můžete následující dny a týdny na tom být podobně, proto se vyvarujte utápění se v tom, jak to máte těžké či jak některé věci nevychází, tak jak byste chtěli, ale otevřete se změně a pracujte na tom, čím jste si jistí. A tam, kde nevíte? To nechte být. Však on přijde jednou čas, kdy vědět budete. Pradvědpodobné je tento měsíc i nějaké řešení s úřady, úředními osobami, papírování, smlouvy, řešení úředních záležitostí, a to ať se už se to týká Vás nebo někoho vedle Vás.


Téma období: Autority, úřady, instituce, samostatnost, osamělost


 

ŠTÍR


Milí Štíři, Vaše karty na následující období ukazují, že si máte dát pozor na to, abyste se nezasekli na jednom místě. Je třeba věcmi trochu zahýbat a porozhlédnout se okolo sebe. Možná necháváte některé věci a záležitosti běžet a nesoustředíte se na to, že už možná ten čas přišel, abyste rozjeli to, co máte v plánu. Je třeba se více zaměřit na to, co chcete v budoucnu a začít postupně pracovat na jednotlivých krocích, které Vás k vysněnému cíli a snům dovedou. Někdy prostě nic nepadne samo do klína a musíme třeba jen vyslat energii či udělat malý krok k tomu, abyste si přitáhli to, co vlastně chcete. Soustřeďte se proto nyní na své budoucí cíle, přemýšlejte nad tím, co chcete ve vztahové oblasti, v pracovní či finanční, a položte si otázky ohledně toho, jak to, kde jste nespokojení, můžete zlepšit. Můžete si věci přitáhnout rychleji než si myslíte, jen je třeba se na to zaměřit a věnovat tomu pozornost. Karty také ukazují na nějakou větší stabilitu, jistotu, pocit, že jste více v něčem zaběhlí, že už víte co a jak. Věci, které se nedařily vyřešit a dlouhou dobu stály, se mohou tento měsíc konečně rozseknout.


Téma období: Rozřešení, řešení, pevnost, jistota, bezpečí, spolehlivost


 

STŘELEC


Střelci, Vaše karty, které vypadly na budoucí období ukazují na dvojí situaci, ve které se nyní můžete nacházet a je důležité, abyste se našli v té, která se týká přímo Vás. Jeden typ situace ukazuje, že jste někde, kde neprobíhá změna. Všechno je stejné, vše se tak nějak pořád opakuje, typický je zde pocit stereotypu a nudy. Pohybujete se pořád mezi stejnými lidmi, život běží tak, že chodíte do práce a zase z práce, není ve Vašem životě žádná větší vášeň, změna a dobrodružství. Všechno je stejné. Druhá situace je ta, kdy jste neustále mezi lidmi, pořád se něco děje, nemáte pořádně ani čas si odpočinout, protože jednou řešíte to, pak zase to, jste úplně přehlceni názory druhých, společností druhých, nemáte čas sami pro sebe, nemáte čas a odpočinek a relax a samotě se možná i záměrně vyhýbáte. Pokud jste se našli v první části, je třeba do svého života vpustit nový vítr. Udělat vše proto, abyste skončili s aktuálním životním stylem a vyměnili ho za nový. Pokud jste se našli ve druhé části, zde je rada jasná. Buďte více sami se sebou a v sobě. Chybí Vám spojit se svou duší, utíkáte od ní a jen Vy víte proč.


Téma období: karma, zkouška, lekce, víra, smutek, ukončení

 

KOZOROH


Kozorozi, moc pěkné karty Vám vypadly na následující období. Příští dny a týdny můžete být více optimističtější, zářící, jaksi naladění na svou energii, kterou necháte harmonicky proudit. Karty ukazují, že budete plně napojeni na sebe a své nitro, budete mít možná i dokonce pocit, že máte energie na rozdávání, vše Vám tím pádem půjde od ruky a budete do svého okolí vyloženě vyzařovat jasnou a čistou energii. Čím to je? Možná planetami, které Vašemu znamení konečně přejí a odtahují černé mraky nad Vámi. Ať je důvod jakýkoli, vytěžte z tohoto období maximum. Pusťte se do věcí, které jste odkládali, tvořte, pátrejte ve svém nitru, protože je naplno otevřené a máte obrovskou možnost z něj vytáhnout všechny dary, které v sobě ukrýváte. Varovná informace zde vypadla v podobě toho, abyste si nenamlouvali věci, které nejsou reálné a drželi se pevně při zemi. Také je zde varování v podobě zdraví - doporučuji objednat se preventivní prohlídky, dát do svého těla vitamíny a vše, co potřebuje. Můžete totiž překypovat na povrch energií a na druhou stranu Vám padjí karty, které varují, abyste to s tím optimismem, především ohledně svého těla, nepřeháněli. Také některé záležitosti dozrávají a dostávají jasnější obraz.


Téma období: zdraví, vytrvalost, odolnost, zralost, vitalita


 

VODNÁŘ


Vodnáři, Vaše karty jsou vyloženě nádherné. Všechny symbolizují splnění přání, naplnění tužeb a Vašich snů. Zaměřte se na to, čeho chcete dosáhnout a udělejte pro to v aktuálních dnech a následujících týdnech maximum. Můžete dosáhnout všeho, co si zamanete a je dobré takového postavení využít. Co jste vždycky chtěli a nešlo to? Čeho se Vám nedostávalo a Vy jste si to vždycky přáli? Jaké jsou Vaše sny a přání? Čeká Vás v mnoha směrech jako kdyby nový začátek, nová životní etapa, nové možnosti, které Vás mohou posunout na zcela novou úroveň. Vychází Vám karty harmonické lásky, pracovního naplnění, nádherné umělecké motivace, takže jen toho využít a jít tomuto štěstí naproti. Jde Vám do života něco nového a byla by škoda se tomu vyhýbat. Zamakejte na svých snech a plánech, můžete se v jejich splnění posunout nebo si je dokonce tento měsíc splnit. Karty také ukazují, že můžete řešit nějaké smlouvy, závazky s lidmi kolem Vás a to třeba i sliby nebo domluvy.


Téma období: smlouvy, osudové pouto, závazek, naplnění, něco se opakuje


 

RYBY


Ryby, Vaše karty na nadcházející období hovoří o rychlosti, intuici, ale také nepromyšlenosti a hnaní se za něčím, co pro Vás není dobré a reálné. Karty naznačují, že nastal čas utřídit si v sobě své priority, protože očividně nevíte co chcete. Jedou je to tak, podruhé tak. Jednou dáváte na rozum, podruhé na srdce a do toho na Vás volá Vaše silná intuice, kterou nechcete z nějakého důvodu najednou vnímat. Mnoho věcí visí ve vzduchu, ale je třeba se reálně zastavit a přemýšlet nad následky svých činů. Bohužel můžete být navíc i v následujících dnech a týdnech celkem umínění a tvrdohlaví ve svých postojích a názorech a je těžké Vám poradit. Chcete slyšet radu, ale stejně na ní nedáte a uděláte si to podle sebe. Ale znáte to: kdo chce tam,... Je třeba zabrzdit a opravdu se zamyslet nad tím, zda jsou Vaše tužby vůbec reálné, protože karty ukazují na naivitu a přílišné idealizování si věcí, které ale nemohou nastat. Ne tak, jak si je možná přejete. Takže pozor na to. Chce to se držet více při zemi, přemýšlet nad činy a slovy, které děláte a také si dejte pozor, abyste věřili těm správným lidem. Můžou se totiž kolem Vás točit takoví, kteří Vás chtějí využít. Ale jak kdybyste to stejně věděli. Tak jen na tu svou intuici dejte.


Téma období: Překážky na cestě, nepraví přátelé, umíněnost, frustrace


 

Autor:

Tereza


Kontakt:

776 345 235

コメント


bottom of page