top of page

AKTUÁLNÍ KONSTELACE - únor 2023


Hezký páteční večer.


Jak prožíváte aktuální dny? Cítíte se lehcí na duši i na těle nebo pociťujete tlak a nepříjemné vibrace? Energie jsou opět silné a tlačí nás do proměny našich životů.


Slunce nám pluje ve vodních Rybách, kam v březnu vstoupí i Saturn a na 2,5 roku otevře témata, která jsou spojena s duchovní stránkou. Tato planeta posvítí na všechny "duchovní mistry" a udělá v této oblasti čistku. Tím, že se v Rybách už pár let pohybuje Neptun, se s duchovně osvícenými roztrhl pytel. Spousta duší objevila své schopnosti, jsou tu však i ti, co se po pár kurzech a několika přečtených knihách stali průvodci a gury. Myslím, že toho jsme svědky všichni, přece jen záchranné manuály na život a semináře, které nás totálně transformují na nás vykukují ze všech stran.

Saturn od 7.března touto oblastí ale projede a zasáhne. Očistí zde vše, co není pravdivé. Lidé mohou trochu koukat, jakého guru mají před sebou a komu naslouchali, na druhou stranu to bude období, kdy se probudí i ty nejzatvrzelejší logici a pragmatici, protože jim rozum neodpoví úplně jasně na jejich otázky.


Se Saturnem se také ještě více staneme závislí na informačních technologiích, uvědomíme si své závislosti obecně a dojde nám, že se potřebujeme osvobodit a roztáhnout křídla. Během 2,5 roku si zvědomíme kde jsme zaseklí a naše potřeba vyjít z "vězení" bude veliká.


Černá Luna se jinak od ledna pohybuje Lvem a posvicuje pomaličku na téma naší kariéry a našeho poslání zde ve světě. Někdo řeší silněji svá dítka, protože i to je téma Černé luny ve Lvu, někomu se zaktivovalo téma otce či mužské energie. Potřeba držet nad vším křečovitě kontrolu může být aktuálně více pocítitelná.


V neposlední řadě nám přes Saturn přejíždí Slunce, což se děje jednou za rok, a je to vždy konstelace, při které zažíváme tíhu, jsme tak trochu pesimističtí a nic nejde zadarmo. Se Saturnem si vše musíme řádně odpracovat. Je to také aspekt karmy - dějí se aktuálně situace, kterými splácíme to, co jsme zaseli.


Jak se máte Vy? Vnímáte toto období tak, jak ukazují planety?Tereza Obraz: Lisa Aisato

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page