top of page

AKTUÁLNÍ vesmírné energie


Je to krása, když nám všechny planety jedou přímým směrem a žádná necouvá. Během posledních měsíců jsme si totiž celkem užili. Retrográdní chod planet způsoboval zpomalení, zdržení, chaos jak okolo nás, tak vevnitř nás. Věci nevycházely tak, jak jsme si přály, zažívali jsme ve svých životech silné otřesy. Nejsilněji jsme tyto zvraty a pocit, že už nemůžeme, mohli pociťovat během září – listopadu 2021, kdy byly konstelace planet nejvíce vyhrocená.


Postupně, jak se ale od října planety rozjížděly, začalo se nám ulevovat. Tyto rozjezdy ale také zároveň mohly způsobit, že se rozjelo více věcí v našem životě. Z toho zaseklého bodu, kde jsme se nacházely, jsme se kolikrát vyřítili takovou rychlostí, že nám uletěly veškeré naivní představy o naší budoucnosti. Rozplynuly se iluze a ukázala se pravda. Ne náhodou proto už od léta velmi intenzivně řeším v poradně rozchody a rozvody. Páry, který nestály na pevných základech, tohle bez újmy nemusely ladně přejít.


Středeční Úplněk ve Lvu v nás zaktivoval touhu změnit svůj životní styl, přinesl nám do hlavy více myšlenky na tvořivost a kreativitu a Slunce se dnes na měsíc přesouvá do znamení Ryb. To přináší otočení se dovnitř a hledání příčin našich problémů. Duchovní svět je nám blíž než dřív. V hloubce nalézáme odpovědi.


Krásný pátek!

Autor: Tereza

bottom of page