top of page

DNEŠNÍ DOBA


Pamatujete si na rok 2012?

Vzpomínáte si co jste v tomto roce zažívali, co důležitého se událo?


O tomto roce se z různých spisů a starodavných poselství tvrdilo, že bude rokem konce, rokem, kdy náš svět skončí. Někteří blázni si dělali zásoby, aby ten "konec" přežili, lezli na různé vrcholy v domění, že tu zkázu, která měla na konci prosince přijít, uvidí a možná se i zachrání, jiní měli dokonce sklepy a úkryty, ve kterých se chtěli před velkým koncem schovat. Ten se však nekonal.. Aspoň ne tak, jak ho někteří očekávali. Začaly se ale dít změny, které ukazovaly, že náš svět se jakoby obrátil a ještě obrátí vzhůru nohama a opravdu ve svém starém systému skončí. Lidé začali mít jiné hodnoty, začala probíhat "3.světová válka" mezi zeměmi, mezi vůdci, kteří si potřebují dokázat svou moc a autoritu.


Od tohoto roku je řada věcí jinak, vše směřuje k očištění a transformaci. Mnoho těchto nečekaných změn je dnes nazýváno výzvami, osudovými okamžiky, kterými jako lidstvo procházíme, abychom se mohli vrátit zpět. Ke své podstatě, ke své osobnosti, ke svým kořenům, které jsme všemi těmi staletími bojů a neúcty ztratili. Mnoho zdrojů a já se s tím ztotožňuji, je toho názoru, že jsme ale na samém počátku této transformace a výzev, které nás čekají nejen jako jednotlivce, ale jako lidstvo. Proto je nutné hledat vnitřní stabilitu a klid, protože to je to, co nám nikdo a nic nevezme..


A co nám může pomoci? Abychom se cítili ukotvení a jistí?

Mám pro Vás několik malých tipů, které Vám mohou přinést to, co hledáte:


PŘÍRODA

Cítění lehkého vánku, nabíjení se sluníčkem a hřejivými paprsky, poslouchání ptačích melodií a pozorování barevných květin a stromů je něco, co Vám vnese do Vaší duše klid a harmonii.


MINERÁLY

Výběr vhodných minerálů pomůže našemu tělu i duši vyrovnat se s tím vším, co je právě kolem něj i v něm. Minerály mají sílu nabídnout jeho nositeli přesně to, co postrádá. V dnešní době je skvělé pořídit si kámen OBSIDIÁN. Ten napomáhá vytáhnout ze sebe vše negativní a nezpracované, a hlavně - pomáhá nám veškeré vnitřní bloky změnit. Výborný kámen pro lidi, kteří pracují s lidmi a cítí kolem sebe hodně negativní energie. Dalšími skvělými pomocníky jsou RUBÍN či ČERVENÝ KORÁL, které nás pomáhají uzemnit.


JÍDLO A PITÍ

Dobře zvolené jídlo a pití je velice důležité, neboť právě strava tvoří velkou část toho, jak se fyzicky cítíme. Vyváženě jíst a hodně pít je základ pro to, abychom se ve svém těle dobře cítili.


POHYB

Pohyb na nás působí nejen fyzicky, ale i psychicky. Díky tomu, že se hýbeme produkujeme endorfiny-hormony štěstí, které nám po chvíli vykouzlí úsměv na tváři a vnitřně velice dobrý a uklidňující pocit.


KONÍČKY

Nikdy bych nevěřila jak opravdu hodně lidí má pocit, že život je pouze utrpení. Kdybych to neposlouchala skoro každý den na sezeních, nechtěla bych tomu ani uvěřit. Nicméně děje se tak.. Co tyto lidi ale nejvíce spojuje je nechuť a pasivita, nechtějí víc, nechtějí se vlastně ani cítit dobře. Jediné co chtějí je buď z tohoto světa odejít úplně nebo zázrak, který osvítí jejich cestu smutku a neradosti a pošle jim něco, co je opět nabije. Jenže to se stane málokdy. Zázrak se často objeví až po chvíli, kdy ta daná duše začne hledat a svému štěstí půjde aspoň trochu naproti. Cesta ven je najít si aktivitu, která Vás baví a ne trávit svůj čas pouze tím, že budete plnit jednu povinnost za druhou. To pak opravdu život zábavný není.


DĚLÁNÍ DOBRÝCH SKUTKŮ

Vidět úsměv druhých, o který jsme se my sami zasloužili, je nabití energií i pro nás. Nezapomínejte dělat radost nejenom sobě, ale i druhým.


VNÍMAT PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

Žít to, co je teď a nezaobírat se tím co bylo, bude, nebo mohlo být, kdyby.. A proto vypněte i Vaše data, odložte telefony a jděte žít to, co je kolem Vás.

Autor: Tereza

Opmerkingen


Opmerkingen zijn uitgezet.
bottom of page