top of page

INFORMACE OHLEDNĚ NOVÝCH TERMÍNŮMilí sledující stránky, klienti.


Protože se mi začínají čím dál tím více hromadit prosby o objednání do Budějovic, i přes to, že je stále stop stav, nebo dotazy ohledně toho, kdy stop stav nebude, rozhodla jsem se napsat takto hromadně informace všem, kdo již vyhlížíte nové termíny.


Není totiž den, kdy by mi nepřistála žádost o termín do Budějovic nebo prosba o zařazení mezi náhradníky či přednostní rezervaci do Budějovic. Aktuálně je opravdu naplněna kapacita a nové termíny nemám. Využívám aktuálně momentu, kdy nevím, kde budu za půl roku, protože představa, že mám nalajnovaný celý rok a nemůžu udělat kvůli tomu žádnou změnu a vyjet ze zajetých kolejí nebo se prostě sebrat a na pár dní odjet dobít baterky, jako tomu bylo poslední roky, mě opravdu děsí. Proto STOP STAV.


 

NOVÉ TERMÍNY DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC I DO PRAHY na druhou polovinu roku budu otevírat někdy V DUBNU NEBO V KVĚTNU.


Aktuálně je kapacita do konce června plná (pro Budějce již několik měsíců, pro Prahu je pár volných, posledních červnových termínů). Hlídejte tedy webové stránky nebo tyto facebookové, těmito způsoby budu informovat o tom, že jsem termíny otevřela a pak svůj termín přes webový formulář rezervujte.

 

Žádné přednostní rezervace ani výjimky nedělám. Je možnost využít už pouze online konzultací (termíny červen), osobních sezení v Praze (také červen) nebo expres konzultací či sezení (některé termíny i v ČB). Pro více info se když tak podívejte na webovky.


Děkuji Vám za Vaše pochopení a mějte všichni krásné dny!


Tereza

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page