top of page

"INZERÁT" - prosba - MAJITEL PEJSKA SE JIŽ NAŠEL

Aktualizováno: 6. 10. 2019

Všechny Vás moc zdravím! Hezký, úterní den.


Dnes se Vám ozývám trochu netradičně. Byla jsem požádána o zveřejnění tohoto nádherného kloučka, s netradičně modrýma andělskýma očima, který bude od listopadu hledat svůj nový domov a milující rodinu. Pejsek má podle data až neskutečně slunnou povahou, věřím, že se zde najde přesně ten, komu má pejsek patřit a rozzářit svou přítomností život.

Více v textu níže."Hledám milujícího kamaráda/milující rodinu pro tohoto malého úžasného voříška, narozeného 3.9.2019, cestu na svět si opravdu vybojoval a tudíž věřím, že tu není náhodou. Rodiče jsou oba dva zdraví pejsci, mazliví a poslušní. Pejsek by se měl dorůst zhruba do maximální váhy 15kg. Chtěla bych mu zajistit život plný lásky, výletů, a té nejlepší péče u někoho, s kým budu moct zůstat v kontaktu a třeba 1x ročně si vyměnit fotku. Naočkovaný a odčervený pejsek by do nového domova mohl odjet o víkendu 9.-10. listopadu nebo dle domluvy klidně i déle. Nerada bych pejska jak zboží prodávala, jediné co bych přijala je poplatek za očkování a odčervení.


Vážné zájemce prosím, aby mne pro bližší info kontaktovali na čísle 774 570 317 (pokud nezvednu prosím SMS a já se ozvu hned jak to bude možné). Děkuji, Jana. "

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page