top of page

JUPITER VE STŘELCI PŘECHÁZÍ DO RETROGRÁDU (10.4. - 11.8.2019)


Hezký středeční den Vám všem. Dnes bych se chtěla zmínit o planetární konstelaci, která se koná u planety štěstí a hojnosti JUPITERA, který přechází do retrográdního neboli zpětného chodu.


JUPITER je naše největší dosud známá planeta sluneční soustavy, která souvisí se štěstím, úspěchem, hojností a optimismem. Pokud se někdo narodí do znamení Střelce, či má ve svém datu narození (především ve dnu narození či životním čísle) čísla 3,12,21,30, má v mnoha ohledech tento člověk více štěstí než rozumu. Planeta štěstí stojí při něm. Pokud proto tento jedinec cítí nespokojenost a věci se nedějí tak jak by chtěl, buď si sám svou životní cestu sám komplikuje nebo ho osud prostě jen směřuje tam, kde má správně být. Bez ohledu na to, zda to tak chce nebo ne - tento člověk je v božích rukou. Tato obrovská planeta stráví zhruba rok vždy v jednom znamení ze zvěrokruhu, přičemž po dobu dvanácti let dokonči cestu ve všech dvanácti znameních.


Aktuálně nám tato planeta stojí ve znamení Střelce, tedy je ve svém domovském znamení, kde se cítí jako ryba ve vodě. Střelci mohou zažívat velice šťasný rok, neboť Jupiter stojí na jejich straně. Jednou za rok ale vždy přejde tato planeta do retrográdu - zpětného chodu a je povinna couvat. Štěstí se u Střelců proto až do 11.8.2019 zastaví a bude potřeba velkého úsilí a snahy v dokončování cílů. Nic nebude zadarmo, ale vyloženě vydřené. Toto znamení by nemělo riskovat, mělo by si dávat v tomto období pozor na to, co říká a dělá. Pro ostatní znamení se příliš nic nemění, jediné co, tak naše pozornost půjde více směrem víry, zvýší se naše potřeba vzdělávání a učení se. Taktéž nás čekají zkoušky, kdy není dobré se spoléhat na štěstěnu, ale pouze na svůj vlastní rozum a srdce.


Mějte krásný zbytek dne.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page