top of page

JUPITER vstupuje do STŘELCE (8.11.2018 - 2.12.2019)


JUPITER - planeta hojnosti, štěstí, optimismu se po celém roce působení ve znamení Štíra přesouvá do dalšího znamení, tentokrát znamení STŘELCE.


JUPITER je domovská planeta Střelců, tedy přichází skvělé období pro nás všechny, neboť se planeta cítí v této konstelaci nejlépe ze všech. U každého znamení zapůsobí planeta Jupiter v odlišné oblasti, u někoho ve vztazích, u jiných v oblasti zdraví, atd.


JUPITER VE ŠTÍRU bylo období 10.10.2017 - 8.11.2018, kdy se obecně objevilo štěstí v duchovních oblastech. S mnoha z Vás jsem při výkladu diskutovala o otevření Vašich schopností. Opravdu se u plno dušiček zaktivovaly dary, které mohou být dál v budoucnu využity. Taktéž jsme začali více věřit na duchovní zákony, na něco vyššího, co na nás všechny do jednoho působí. Zde se obracím ke kartářkám, terapeutům, léčitelům - ti měli mnoho klientů, kteří dříve nevěřili a najednou je osud dohnal hledat. Všude, i tam, kde dříve lidé nevěřili, najednou poradny praskaly ve švech. Toto otevírání podvědomí způsobilo i mnoho zkoušek. Naše duše si uvědomily svá špatná rozhodnutí, chtěly více, chtěly znát odpověď. Duchovní sféra byla najednou všude okolo nás, protože i ti největší "nevěřící" najednou potřebovali ujistit, nasměrovat a věřili, že jim "média" dají odpověď, až tak zoufalí byli. :) Ale mělo to tak být. Svět se měl otevřít vyšším sférám a uvěřit, že tu nejsme sami, že vše se děje z nějakého hlubšího důvodu.


JUPITER VE STŘELCI, kam přecházíme dnešním dnem a kde se zdržíme až do 2.12.2019, zapůsobí nejvíce v oblasi VZDĚLÁVÁNÍ SE, UČENÍ SE a HLEDÁNÍ ŽIVOTNÍHO SMYSLU (to již zčásti zaktivoval Štír). Toto postavení nám odkryje, co je pro nás opravdu důležité, především z dlouhodobého hlediska. Taktéž máme touhu se více seberealizovat - objevujeme své talenty, dary, děláme to, co nás baví. Období přeje vzdělávání na všech úrovních, nejvíce "šťastných náhod" proběhne v náboženských, obdchodních a vzdělávacích oborech, taktéž v hazardu, tak pozor. :D

Na zajímavé příležitosti a šťastné náhody se mohou těšit především Střelci. Ti by v této době měli udělat vše pro to, aby naplnili své sny.


O víkendu nebo zítra Vám ještě napíšu článek o působení Jupitera na každé znamení. Něco málo jsem již uváděla v listopadovém horoskopu, v dalším článku to ještě malinko rozvedu.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page