top of page

KDYŽ SE POHYBUJE SLUNCE ZNAMENÍM RAKA…


…nacházíme se v období, kdy jsme nejblíže bodu Imum Coeli (dále IC), které z latinského překladu znamená spodní část oblohy nebo také jinak zvanou hlubinu nebe.IC - MC


IC se nachází na hrotu 4.domu což je oblast Raků, a v horoskopu patří k nejhlubším a nejniternějším bodům. Proto když se astrologicky nacházíme zde, můžeme mluvit o čase, ve kterém máme potřebu se více spojit s naší duší, našimi nejniternějšími pocity a emocemi.


Naproti tomu stojí Medium Coeli v 10.domě (dále MC), oblast Kozorohů, která symbolizuje naše poslání a kariéru, místo, kam se chceme vyšplhat.


V bodě IC se rodíme, jako děti rosteme, zde je oblast našich předků, rodičů, rodiny, zázemí, bydlení. Do MC naopak v životě směřujeme, abychom po sobě něco zanechali, zde je místo, kde se realizujeme. S koncem života se pak opět vracíme domů (nebo-li do bodu IC), ke své duši.CO JE ÚKOLEM?


Aktuálně se naše Slunce pohybuje znamením Raka, 4.znamením zvěrokruhu, kterému náleží 4.dům nebo-li hlubina nebe. Právě teď je čas spojit se sebou, se svými nejniternějšími potřebami, přáními a sny. Jsme nejblíž své podstatě, svému vnitřnímu hlasu, který, když se ztišíme, velmi zřetelně uslyšíme. Udělejte si tyto následující dny čas sami na sebe, na aktivity, které Vám pomohou se na sebe naladit a zkuste se co nejvíce stáhnout do sebe, do svých vnitřních hlubin. Toto období je k tomu určeno.


Co třeba děláte pro to, abyste se sebou spojily? Co Vám ke spojení se svým nitrem pomáhá?


Autor: Tereza

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page