top of page

MARS V BLÍŽENCÍCH (31.3. - 16.5.2019)

Měsíc a půl pobyde planeta hádek, energie a iniciativy ve znamení vzdušných Blíženců. Čeká nás zkvalitňování naší práce, poznávání sebe i druhých! Hezký úterní podvečer!


Blíženci jsou 3. znamením, vládne jim planeta Merkur a element vzduchu. Všechna znamení pod tímto elementem (Blíženci, Vodnáři, Váhy) se vyžívají v komunikaci, poznávání nových lidí, neustálou aktivitou, ale známí jsou především svou ve dne v noci zaměstnanou myslí. Jejich hlava je přeplněná nejrůznějšími nápady, plány, starostmi,.. vlastně pořád něčím, jen aby se moc nenudili. Nesnáší nudu a stereotyp, potřebují pořád něco dělat či řešit. Myšlení, analyzování a rozebírání je jejich náplň života, která jim dává pocit neustálého "pohybu".


Pokud stojí planeta iniciativy a energie v tomto měnícím znamení, máme všichni v onom období chuť poznávat, bavit se, ale taktéž neustále pracovat, zkvalitňovat a přemýšlet nad tím, co by se tak ještě dalo zlepšit. Při této konstelaci je vždy téměř jisté, že lidé budou více chodit do společnosti, navštěvovat různé společenské akce, ale také pracovat sami na sobě - absolvováním kurzů, seminářů, sezení, které mají něco naučit a předat. Jelikož je ale Mars i taková planeta nálad, s Blíženci se dá předpokládat neustálá proměnlivost. Chvilku se budeme úžasně bavit a za 5 minut nám přelétne přes nos něco, co nám dá pocit smutku či rozmrzelosti. Chvilku se budeme smát, za pár minut plakat. Blíženci jedou nahoru dolu, jejich energie je aktivní a každou chvíli jiná.


Toto období může dělat problém Kozorohům, Býkům a Pannám, kteří jako zemská znamení mají rádi stabilitu a jasnost. Dařit se naopak bude všem Blížencům, kteří by svou energii tento měsíc a půl měli moudře využít a přemýšlet, jakým směrem a komu ji dávají. Dále pak tato energie bude nakloněná Vodnářům a Váhám.


Aktuálně jsme však ale nejvíce ovládáni pátečním Novoluním, které v nás probouzí únavu, vztek a rozmrzelost. Energie tohoto Novoluní jsou velice silné.

Autor: Tereza

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page