top of page

MERKUR V RYBÁCH přímý chod (28.3. - 17.4.2019)

Merkur, který vládne komunikaci, myšlení a druhu aktivit dnes končí svoji retrográdní pouť. O jeho zpětném chodu, jsem Vás informovala zde, a jak jsem v článku psala, naše myšlení procházelo od 5.3. celkem bohatou očistou. Možná že tak velkou, že se teď cítíme absolutně neukotvení a rozporuplní. Je to tím, že retrográdní fáze nás vždy vrací zpět - do dětství, minulých životů, do situací, které v sobě nemáme uzavřené a všude tam, kde byl stále ještě v našem nitru/podvědomí nepořádek. Retrográdní fáze všechno to naše vnitřní harampádí vyhodí ven a přímým chodem planety pak nastává uklízení a opětovné rozřazování - co si v sobě ponechat a pro co již nastal čas vyhodit ze sebe jednou pro vždy. Po celou dobu jsme si srovnávali své hodnoty, odpuštěli jsme sobě a druhým, pracovali se svými pocity viny a bolesti, které v nás byly uchovány tak, že jejich odloupnutí mohlo hodně hodně bolet...

Nicméně dnešním dnem je tomuto hloubkovému čištění, alespoň v naší mysli, konec. To nejdůležitější vyplavalo ven. Jelikož je ale tato planeta v mystických a duchovních Rybách, je potřeba podotknout, že tato planeta se ještě stále bude pohybovat hlubokými vodami. Opustí nás šílené řešení, ale po něm přijde na řadu otevření spirituálního světa. Merkur je totiž propojen aktuálně s Neptunem - planetou nevědomí a tajemství. Tato silně energetická kombinace v nás na 2-3 týdny zvýší kreativitu, empatii a změní dost možná náš aktuální pohled na svět. A to je velmi pozitivní.

Na co si však dejte pozor je Neptunovská negativní energie v podobě výmyslů, pomluv, lží a manipulace. Žádný extrém není dobrý , a to ani v nás, ale ani okolo nás.. Co mi tak trochu napovídá a co cítím již delší dobu, je, že všichni ti rádoby "léčitelé, duchovní, osvícení a zasvěcení", kteří si pouze, ale bohužel nevědomě hrají na guru a na ty, co Vás dovedou k míru a harmonii, dostanou akuálně zelenou. Budou nás atakovat ze všech stran nejrůznějšími nabídkami léčivých setkání, pročištění Vaší energie a aury.. samozřejmě za velice nízkou a výhodnou cenu spasí a změní celý Váš život. Dejte pozor na to, komu tyto 3 týdny uvěříte a komu dáte zcela důvěřivě svou duši do rukou. Nejednou jsem své klienty očišťovala od nánosů hodně nízké energie, která se na ně přisála po tom, kdy uvěřili těmto rádoby sladkým a oduševnělým kecům. Mějte svou vlastní hlavu, prosím, a přemýšlejte, komu se vydáte!

Krásný čtvrteční den!

Autor: Tereza

댓글


댓글 작성이 차단되었습니다.
bottom of page