top of page

MERKUR VE VODNÁŘI (24.1.2019 - 10.2.2019)


Krásný pondělní den, přátelé!


Ve čtvrtek nám přešla planeta Merkur, která vládne komunikaci a určuje druh aktuálních aktivit, do znamení vzdušného Vodnáře. Ten až do 10.2. zajišťuje naši upovídanost, potřebu povídat si na různá témata, společně sdílet zážitky. Vodnář je totiž velice společenským znamením, které miluje přátele, společnost, lidi. To ale neznamená, že nedokáže být sám. Naopak. Vodnáři jsou i rádi sami, milují samotu, ale stejně tak i společnost. Jejich element vzduchu jim dává do vínku zájem o společenské dění, potřebu poznávat a bavit se, stejně tak se ale zavřít doma a číst si svou oblíbenou knížku nebo se dívat na filmy.


V období, kdy nám planeta Merkur stojí ve znamení Vodnáře, bereme věci na pohodu. Minulý měsíc byl Merkur v pedantském a workoholickém Kozorohu, který neustále pracuje, žene se kamsi za úspěchem a úplně se vyžívá v neustálém řešení. Vodnář je jiný. Jeho energie je uvolněná, svobodná, volná. Možná jste si všimli, že v posledních dnech se více uvolňujete, že mnohem více cítíte klid a toužíte po relaxaci. Energie tohoto vzdušného znamení se také projeví v naší komunikaci, která bude uvolněná a mnohem méně štvavá, než byla v energii Kozoroha. Ještě stále nám ale planeta boje Mars stojí v bojovném Beranovi, takže stále platí, že naše vztahy a komunikace mezi námi a partnerem/kolegou/rodinou bude uvolněnější až od 14.2.


Je také potřeba zmínit, že nejenom Merkur opustil znamení Kozoroha, ale taktéž i naše Slunce. Jak už jsem psala v týdenním příspěvku – Kozorozi dostávají konečně volněji a nejsou na ně kladeny takové nároky. Na koho je ale teď obzvlášť posvíceno je znamení Vodnář. Až do 19.2. bude potřeba, aby ukázali svou sílu a nastavili si nové podmínky. Může se jim obrátit život, ale je potřeba na sobě pořádně zamakat.


Krásné pondělí!

Autor: Tereza

Komentarze


Komentowanie zostało wyłączone.
bottom of page