top of page

NOVOLUNÍ V BÝKU (19.5.2023, 17:53 hodin)Květnové Novoluní, které otevírá nové téma na následující nejen měsíc, ale i na celý rok, neboť se tímto znamením pohybuje i planeta Jupiter, přináší téma priorit, hodnot a financí.KVĚTNOVÉ NOVOLUNÍ...

...je velkým spouštěčem.


Otevírá to, co jsme dlouho nechtěli vidět a především připustit si. Je to konstelace, která nám pomáhá v uvědomění si opravdové reality. Nelze si již nalhávat ani naivně myslet, že budou věci jinak. Nebudou a my to nyní již víme. Budeme s tím bojovat nebo to přijmeme? Další téma ke zpracování, které dnešní Novoluní otevírá.


Býk pohybující se v luně na 29 stupni před námi mává důkazy a my už nemůžeme tvrdit, že je to jinak nebo, nedej bože, že to bude jinak. Musíme přijmout to co je a jaké to je. Nemůžeme to měnit, podstata je daná.CHCEME PŘIJÍMAT VĚCI JAKO JSOU
NEBO JE PŘEDĚLAT K OBRAZU SVÉMU?

Je to něco jako bezpodmínečná láska. Všichni po ní toužíme, ale jsme jí schopni sami dát? Nebudeme mít stejně tendenci, i když chceme, aby on nás přijímal se vším všudy, druhému říkat, jak by to mohlo být ještě lepší? Jak by mohl být v tom a tom jinačí? Není tam přece jen tendence nepřijímat ho takový jaký je a chtít ho zlepšit, přenastavit, předělat k obrazu svému?


Toto Novoluní je přesně o tomto. Buď věci/lidi/situace budeme přijímat tak, jak se nám předkládají nebo budeme bojovat s tím, aby to bylo jiné, ale půjdeme jen proti zdi.


Krásný víkend!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page