top of page

NOVOLUNÍ V BÝKU (8.5.2024, 05:21 hodin)Máme před sebou novolunní noc. Ráno, kdy bude sluníčko pomalu vycházet, se uskuteční Novoluní ve znamení zemského Býka. Toto Novoluní provází planeta lásky, vztahů, estetiky a harmonie Venuše, která je v konjunkci jak s Měsícem, tak se Sluncem. Venuše, která je v Býku v domicilu (tedy ve své nejsilnější pozici) nám aktivuje témata bydlení, majetků, ale také, a to vnímám tyto dny nejsilněji, téma ROVNOVÁHY A BALANCU.TÉMATA K ŘEŠENÍ:


Dobře postavená Venuše má v sobě vnitřní balanc, ukotvenost. Netoužíte teď akorát po tom? Nežijete v životním období, kdy se snažíte vyvažovat co to jde? Hledat ukotvení, stabilitu, vnitřní pocit jistoty? Je více než pravděpodobné, že tyto témata mohou být aktuálně ve Vašem životě řešena.


Někdo se stěhuje, někdo si vytváří domov. Někdo si pokládá otázky ohledně majetku, někdo hledá rodinné kořeny, jiný hledá domov v sobě. Hledá uzemnění a své kořeny. Venuše jako planeta požitkářství chce mít komfort, chce se mít dobře. Možná to chcete taky a přemýšlíte jak na to.


ÚKOL PRO TYTO DNY:


Důležité je také zmínit, že Slunce je tyto dny v příznivém postavení na Saturn. Ten uzemňuje požitkářskou Venuši a dodává nám do života reálný pohled na svět. Víme, že ty sny, po kterých toužíme, nejsou zadarmo. Víme, že pokud se chceme mít dobře, musíme zamakat. A tak to děláme – nebo bychom dělat měli. Mít vizi svých cílů a snů a zároveň jít se selským rozumem krok za krokem k jejich splnění.


Krásné Novoluní!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page