top of page

NOVOLUNÍ V BERANU (12.4.2021 04:30)

Pěknou neděli! Zítra nás čeká dubnové Novoluní, které proběhne v čase 04:30. Novoluní, tedy etapa, kdy něco nového začíná, kdy se něco nového probouzí, se aktuálně odehrává ve znamení ohnivého Berana. Co to pro nás tyto dny znamená?


Beran je 1. znamení z celého zvěrokruhu. Je to zástupce 1. domu, tedy oblasti související s tématem JÁ, odvahou, seberealizací či sílou. Změna se aktuálně neděje nikde jinde než pouze a jenom v nás. Právě u nás, v našem nitru aktuálně probíhá ta největší přeměna a transformace.

Beran v tomto smyslu souvisí s námi, naší osobností, naším nastavením. Učíme se dívat se jinak, vnímat ty maličkosti, které jsme dříve nepovažovali na důležité, učíme se poskládat si své hodnoty a priority, naše zkušební lekce se dějí i v nahlížení na sebe a na svět kolem nás. Odkrývá se nám naše osobnost, obnažujeme se před sebou i před druhými. Vlivem právě prožívaných situací se učíme nastavit se na zlatý střed. Ani se nepodřizovat, ani nevládnout, hledáme kompromis.

Novoluní v Beranu je přicházející éra začátku. Je to doba ukončování a zároveň něčeho nově přicházejícího. Tyto dny se po nás žádá větší sebereflexe, ponoření se do sebe a do našich nastavení.


 

OTÁZKY

Energii Berana můžeme využít položením si těchto otázek:

* Co nového byste teď chtěli začít, čemu byste rádi věnovali energii? * Kde potřebujete lepší schopnost se prosadit? * Jak zacházíte se svojí zuřivostí/agresí/vztekem? Jak tyto emoce ze sebe vybíjíte? * Jak prožíváte svoji sexualitu? * Jak můžete použít své vize pro obecné blaho?

RADY PRO BERANNÍ NOVOLUNÍ

A konkrétní rady pro toto Novoluní?

* Chopte se iniciativy a začněte s tím, co jste již dlouho odkládali a valili před sebou. Pokud nemůžete realizovat, sestavte si alespoň v hlavě plán.

* Využijte sílu svých myšlenek, přejte si, jak chcete, aby se věci děly dál. Nastavte se na nejlepší možné řešení.

* Buďte stateční a odvážní a motivujte své okolí pro velké myšlenky.


 

Novoluní bude tyto dny působit na ohnivé Berany, ale také na protilehlé Váhy.


Krásný dnešní den! Večer se těším u karet!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page