top of page

NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH (18.6.2023, 06:36 hodin)


Krásnou neděli. Dnes ráno jsme vstávali spolu s novolunní fází, která vyvrcholila v časných půl 7 ráno. Po měsíci tedy tady opět máme období, kdy je čas soustředit se na nová témata a novou energii. Minulý měsíc to bylo Novolunní v Býku, které nás učilo a do hlavy nám dávalo myšlenky na téma financí, majetku a hodnoty. S Býkem jsme si uvědomovali, co je opravdu důležité a tomu jsme i měli dát pozornost. Mohl přijít i ohledně některých našich životních oblastí šok, jako kdybychom z něčeho vystřízlivěli. Realita situací už nám nešla naproti více.


A teď po měsíci, tady jsme, s Novoluním ve znamení vzdušných Blíženců, novou fází, novými tématy, a pokud chceme i dobrým časem pro nové začátky. Blíženci nabízejí téma poněkud uvolněnější, protože element vzduchu, který Blížencům vládne a planeta Merkur související s komunikací, aktivitami či cestováním, je o něco příjemnější energie.


Plánujeme dovolené, těšíme se na nové zážitky, přicházejí nápady jak strávit léto. Učíme se lépe komunikovat a sdělovat své potřeby druhým a možná nám i tyto dny dochází, jak moc je komunikace v našich vztazích důležitá.KVADRATURA S NEPTUNEM = IDEALIZACE NA VŠECH ÚROVNÍCH

Vlivem napěťové konstelace s Neptunem v Rybách nám ale také může na mysl přicházet, jak je někdy těžké skloubit své sny a představy s realitou. Odehrávat se v nás může konflikt mezi rozumem a srdcem, neboť kvadratura luny s Neptunem vždy hovoří o tendenci si věci idealizovat, vidět v situacích či lidech něco, co v nich ale ve skutečnosti není a ještě se chlácholit tím, že se to spraví a třeba to nějak hezky dopadne.


Pokud si alespoň trochu připustíte, jaká ta realita opravdu je, bude se Vám zidealizovaná představa snášet lépe a nebude souboj mezi rozumem a srdcem tak velký. Pokud si však budete jak v mlze představovat naprosto nereálnost věcí, situací a povah lidí vedle Vás, můžete bolestivě narazit. Proto jakékoli situace, které se teď ve Vašem životě točí, přijměte a berte je tak, jak jsou. Život je totiž krásný tím, že nám nedává co chceme, on nám dává co potřebujeme – naučit se, pochopit, dovzdělat se, abychom byli ještě lepší verzí sami sebe.


Užijte si dnešní sluneční den!Autor: Tereza

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page