top of page

NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH (6.6.2024, 14:37 hodin) 

Máme rok čínského draka v elementu dřeva. Podle Chaldejské řady stojíme celý rok pod Sluncem. Numerologicky se nacházíme v osmičkové vibraci. Rok to není špatný, spousta věcí se z těch předchozích roků v našem životě vyrovnává a k tomu nám dopomáhá i zítřejší Novoluní ve znamení vzdušných, spontánních Blíženců.


 

Tomuto znamení vládne planeta Merkur, která stojí tyto dny v příznivém postavení na Pluto a Jupiter. Pravděpodobně si teď jedeme poměrně v klidných, pohodových energiích. Víme co a jak. To největší máme za sebou a to další velké je ještě daleko. Teď je před námi rovinka. Vidíme doprava i doleva.


Tyto dny nás to vlivem blíženeckých energií potáhne do přemýšlení nad tím, jaké lidi máme kolem sebe. Co nám předávají, zda jsou vztahy s nimi dobře nastavené nebo co je potřeba tam právě nastavit jinak. Do našeho života se mohou vracet lidi, které jsme dlouho neviděli, naopak ale mohou odcházet ti, se kterými jsme vedle sebe už dlouho, ale už si nějak nemáme co říct. Je dobré být tyto týdny otevřeni pozváním, setkávat se s lidmi a pozorovat kdo vedle nás zůstává a kdo odchází.


 

Jak jinak tyto NOVOLUNNÍ příznivé energie využít?Určitě si to nedělat těžší zbytečnými analýzami “co by kdyby”, ale více se naladit na pohodový postoj a věci nechat plynout. Pouze to kolem nás pozorovat. Nesnažit se plavat proti proudu.


Jupiter nám dodává optimistické vidění a Venuše v konjunkci se Sluncem a Lunou nabízí možnosti se seznámit, trávit čas zajímavě, kreativně, příjemně.


Vzhledem k tomu, že Novoluní je fáze měsíce, která symbolizuje nové počátky, to, do čeho se teď máme pustit, je blíženecké téma:


  • komunikovat

  • sdílet s druhými

  • propojovat se

  • seznamovat

  • číst

  • učit se, studovat, vzdělávat se

  • pracovat s informacemi.


 

Hezké Novoluní!


Autor: Tereza

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page