top of page

NOVOLUNÍ V RYBÁCH - 6.3.2019, 17:03


NOVOLUNÍ.

Všichni tento pojem známe, ale jak na nás jeho energie působí? A v čem nám může pomoci? NOVOLUNÍ, nebo také Nov, je fáze, kdy se měsíc nachází přesně mezi Sluncem a Zemí. Zároveň s sebou přináší silnou energii působící již několik dní. Tato energie signalizuje nové začátky, ale i konec jedné fáze. Značí také vnitřní přeměnu. Nejvíce ale záleží na tom, které planety na Měsíc v danou chvíli působí. Může se stát, že jde i o negativní aspekty, potom může být novoluní pro někoho obdobím chaosu či zpomalení. Jedno však při této fázi víme. A to, že musíme být aktivnější. Že je dobré něco pozměnit, ale co a jak, to přesně nevíme. ZNAMENÍ, ve kterém však Měsíc stojí, nám může napovědět, na jakou oblast se ve svém životě máme více zaměřit.


NOVOLUNÍ V RYBÁCH, velmi silná konstelace roku 2019, přináší do našich životů téma intuice, pocitů a emocí. Ryby jsou okultní znamení citlivější na energie. Často mají tendence se uzavírat do sebe, ale také do světa snů. V období Ryb se dobře sní, ale člověk si musí dávat pozor, aby nebyl odveden od reality. Snít je nádherné, ale člověk musí na vše pohlížet realisticky a s nadhledem. Přesně to ukazuje astrologický symbol Rybiček. Dvě Ryby a každá plave na jinou stranu. Jedna do reality, druhá ryba do svých snů.


Lidé jsou v tomto období plní protikladů. Jsou náladoví a nevědí proč. Je potřeba se ovládat a neřešit příliš negativistické věci. Spíše se snažit nedramatizovat, nestresovat se. Vždy když probíhá novoluní ve znamení Ryb, je potřeba se zaměřit na své pocity. Sednout si a popřemýšlet, která oblast v mém životě má blíže k realitě a která je pouhý sen. Snít se může, jen člověk nesmí utíkat do světa snů před tím co je skutečnost.


Přeji Vám všem podnětné přemýšlení a nalezení odpovědi.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page