top of page

🌙 NOVOLUNÍ VE LVU (1.8.2019 - 05:11)

Hezký středeční večer přátelé a klienti! Vítám Vás u dnešního článku o zítřejším Novoluní ve Lvu. Toto Novoluní se dá považovat i za dnešní, neboť bude působit nejvíce dnešní noc. A o čem tato konstelace vlastně je? O plnění snů, o přemýšlení nad tím, co v životě chceme a neděláme.

Co máme rádi a neuděláme si na to čas.

Vymlouváme se, že nemůžeme, že se nám nechce, přitom tušíme jak by nám to na duši pomohlo. Odkládáme jak to jde, nebo jsme na to úplně zapomněli. Jenže pak žijeme život práce, povinností a zrychleného tempa, ve kterém ale nestíháme to nejdůležtější. ŽÍT.

Třeba já přátelé! Vždy jsem běhala. Milovala jsem běhání a jednu dobu jsem opravdu běhala pravidelně. Dodržovala jsem to. Déšť, nedéšť, šla jsem za každého počasí, protože jsem věděla, že mě to nabíjí, pomáhá, zvyšuje mou odolnost a hlavně radost. Jak tomu ale tak někdy bývá, přijde období, kdy se Vám prostě nechce. Nejdete jednou, dvakrát, třikrát a pak vlastně zjišťujete, že jste unavení a samotná myšlenka na běhání Vám může způsobit doslova osypky. Alespoň v mém případě. Nicméně chuť do běhu se mi navrátila (určitě je to tím, že jsem vyhodila jiné věci, které mě vysávali) a můj milovaný běh se opět navrátil a svět se stává opět hezčím.

A proč to zase píšu? Chci, abyste se dnes zamysleli. Nad tím, jak to máte Vy se svými sny. Jak to máte se svými koníčky, věcmi, které Vás baví a které jste třeba vlivem povinností zahrabali někam hodně dozadu.Novoluní ve Lvu, ve znamení protkané snad samou radostí, chutí do života a zábavy Vám přináší myšlenky na Vaše sny, přání a kvality. Protože těch je jistě také spousta. Ale nebyly Vám dány, aby byly zapomenuty, ale aby Vám v životě pomohly, aby Vám působily radost.

A nezačínejte přemýšlet nad tím, kolik vlastně těch snů bylo a oni se furt nesplnily. Z toho budou akorát deprese!😁 Začněte jednou věcí. Tou, která je lehce zrealizovatelná, nebo alespoň nejlehčeji zrealizovatelná. Když si ji totiž splníte, budete chtít víc. Na to dnes myslete. Na to, co chcete ještě za tento krátký život stihnout.

K dnešnímu Novoluní se také váže mnoho černějších vizí. Že se nacházíme v době chaotických energií a těžkých postavení, protože se okolo točí retrográdní Merkur a Uran. Že je dnešní Novoluní temné a podle toho to bude vypadat. Tyhle myšlenky odhoďte. Vždycky se najde nějaké postavení, které je horší. Pozitivní je, že není nejhorší a na tom musíme stavět. Takže .. věnujte se ne bubákům, ale SVÝM SNŮM A PŘÁNÍM. Hned to Novoluní bude hezčí!

Užijte si ho, krásný večer!

Autor: Tereza

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page