top of page

🌙NOVOLUNÍ VE STŘELCI ( 26.11.2019, 16:05 hodin)

Krásný pondělní, přednovoluní podvečer, přátelé! Vítám Vás u dalšího článku na téma zítřejšího Novoluní ve znamení ohnivého Střelce. Tato konstelace nejvíce zasáhne znamení Střelce, Blížence a Ryby, které mají příležitost obrátit svůj život vzhůru nohama a nastavit si to tak, jak sami ve svém životě chtějí. Vesmírné energie stojí aktuálně při nich.


Ale jako pokaždé – co je vlastně Novoluní?


Fáze měsíce, která naše emoce a pocity utlumuje. Novoluní přináší únavu, ospalost, lenost, potřebu klidu, Úplněk naše emoce naopak vygradovává. Je to tím, že s Novoluním přichází nové začátky a my odhazujeme nános nasbíraný za celý měsíc, Úplněk nás nechává vybouchnout a naopak ukončuje.


Novoluní nám pokaždé, podle toho v jakém stojí znamení přináší hlavní témata, nad kterými bychom se v aktuálních dnech měli zamyslet. Ve STŘELCI se otevírá:HLEDÁNÍ CÍLE A SMYSLU ŽIVOTA, VÍRY

a v neposlední řadě OPTIMISMU.


(1)

HLEDÁNÍ CÍLE A SMYSLU ŽIVOTA

Hledání cíle a smyslu života. Zní to krásně, ale někdy může být nesmírně těžké něco takového najít a stabilizovat se v tom. A právě tyto dny nám některým může toto téma znít celkem slušně v hlavě. Jaký je vůbec náš cíl? Kam vlastně teď kráčím? Proč dělám tohle a nedělám třeba tohle? Proč jsem v téhle práci a ne třeba v tamhleté? Proč mám potřebu zabývat se tímhle a ne zrovna tamtím? Hledání, hledání a ještě jednou hledání. Jaký mám cíl? Pracovní, partnerský, životní? Ne proto, abych si něco plánovala, ale proto, abych v sobě měla alespoň trochu jasno. V tom, co vůbec chci a kam mířím. Zbloudilá cesta, tedy cesta bez smyslu je totiž cesta, která nikam nevede. A jestli chci kráčet rovně, musím vědět, proč tudy jdu a kam chci dojít, i když to nemusí vyjít. Já ale budu vědět, kam alespoň mířím. Položte si tyto dny otázky ohledně smyslu Vašeho života. Když je aktivní Novoluní ve Střelci hledáme cestu kudy a ptáme se po cíli této cesty. Ať už konkrétního projektu nebo obecně v našem životě. Tyto silné energie přinášejí do našeho života základní otázky. Kdo jsme, kam směřujeme a jaký to vše má smysl. Vnitřně si tyto dny naše duše žádá jasný směr.


(2)

VÍRA

V životě jsou situace, které nejsou vůbec jednoduché. Kolikrát vůbec nevíme, proč se to děje, z jakého důvodu zažíváme to, co zažíváme, často můžeme být vykolejeni a nezbývá nám než doufat, že se to samo nějak vyvrbí. A to je taktéž tématem zítřejšího Novoluní. Věřit, že se vše děje z nějakého důvodu. A ať už to dopadne jak to dopadne, tak vnitřně doufat a mít naději, že to, co zrovna prožívám mě někam vede. Věřit ale často nestačí, to víte sami. Je důležité pak často udělat konkrétní kroky, mít již onen zmiňovaný CÍL, abych věděla, kam vůbec chci dojít. Aby ale mohl vůbec nějaký cíl být, je zapotřebí mít prvotně VÍRU. Že to co žiju, má vůbec nějaký smysl. Že to, co chci udělat, má nějaký hlubší důvod. Důvěra v moc Vesmíru může být tyto dny silnější. A to proto, že jsme dotlačeni v některých věcech prostě jen kapitulovat a nechat jim volný průběh.


(3)

OPTIMISMUS - TOUHY A POTŘEBY

S touto konstelací máme dost možná chuť přemýšlet nad tím, co nás čeká, těšíme se na budoucnost, plánujeme si hezké chvilky. Přijímáme informace, přijímáme nové lidi do svého života, taktéž úplně nové situace a cesty, dokážeme si představit, že náš život může být jiný – lehčí a radostnější. Vyplavují se ven naše skutečné pocity a hlavně skutečné TOUHY a POTŘEBY. Někdo měl tyto dny velkou touhu chodit do společnosti – prahne tedy po společnosti a sdílené radosti, někdo měl zase touhu spát, odpočívat – tělo ho tedy upozorňuje na potřebu vypnout a dát si oddych. Jiný zase toužil po pohlazení, objetí – i to dává radu se více hýčkat, dát si lásku, pečovat o sebe nebo také odkrývá naši touhu po tom být milován a přijímán.


Co si tyto dny uvědomujete Vy? Jaké jsou Vaše touhy a potřeby? Kolem jakých témat se Váš život aktuálně točí?

Autor: Tereza

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page