top of page

OBDOBÍ pod Vodnářem


Začalo nám období pod vzdušným Vodnářem. Období, které přeje nápadům, kreativitě a originalitě ve všech možných podobách. Aby také ne. Vodnářům vládne planeta Uran - symbol revoluce a změny.


Jako 11. znamení zvěrokruhu platí Vodnář za patrona kontaktů, spojenectví, zájmových skupin, přátelství, ekologie, technologií, taktéž stojí za tím, kam jako lidstvo směřujeme a jakým směrem se náš svět vyvíjí. V aktuálním období můžeme přemýšlet nad tím, mezi jakými lidmi se pohybujeme, jak trávíme volný čas, co pro nás znamená svoboda nebo jak si plníme své sny.V období Vodnáře je vhodné si položit tyto otázky:


- Dokážu být spontánní?


- Na čem se cítím být závislý/á?


- V jakých skupinách lidí se cítím příjemně?


- Vedle koho se cítím šťastně?


- Které představy o budoucnosti bych rád/a uskutečnil/a?Vzhledem k tomu, že máme aktivní i planetu Mars v Kozorohu, vyžaduje se po nás v dalších 2 měsících realizace našich plánů. Měli bychom přestat odkládat a ideálně se pustit do všeho, o čem už nějakou dobu víme, že je pro nás důležité. Mars v Kozorohu nás vede k cíli - vždy odhodlaně, pevně a vytrvale. Hodně by tato konstelace mohla pomoci Kozorohům, Pannám a Býkům, naopak Raci by měli být dost opatrní - na své tělo i psychiku.Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page