top of page

PÁTEK - NEDĚLE (28.2. - 1.3.2020)

Srdečně Vás zdravím v pátečním dni! Jak vidí hvězdy na nebeské klenbě blížící se víkend? Na co si dát tyto dny pozor a čemu naopak jít naproti?

Dnešní den, oproti tomu včerejšímu, se bude odehrávat ve více pomalejších energiích. Včera jsme mohli zažít poměrně intenzivní chvíle, které nás nakoply k intenzivním řešením. Pátek, kdy se Luna pohybuje ve znamení zemského Býka, se chvilkama povleče a potáhne. Na druhou stranu ale díky spojení s Uranem, planetou změn, která stojí taktéž v Býku, lépe chápeme nutnost změn, které jsou před námi.. nebo již dokonce za námi. Změna struktury, zvyků, tradic a rituálů nemusí nutně vést k výbuchu negativnímu, ale naopak tento nový vzduch může náš život hezky oživit a dodat mu větší šťávu. Takže dejme dnes pozor především na naší zabedněnost a nedůvěru v přirozený koloběh, protože i ta největší bouřka netrvá věčně. Navíc díky ní se vzduch hezky očistí.


Víkend se bude odehrávat pod zemským Býkem, v neděli 10 minut před půl 9 se Luna přestěhuje do Blíženců. Konstelace budou přát úpravám vlasů, péči o naše tělo, doporučuji dopřát si masáž, peeling, ale také dobré jídlo a pití. S energií Býka se můžeme tyto dny stát výbornými kuchtíky, ale také nadšenými strávníky. O víkendu zajděme potěšit své chuťové buňky a spojme to s návštěvou svých blízkých.Zkusme také tyto dny odložit svou práci a dopřejme si odpočinek a relax, nabijme se energií. Budeme ji do dalších týdnů potřebovat.


Autor textu: Tereza Autor obrazu: Yaoyao Ma Van As

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page