top of page

PLUTO JDE PŘÍMÝM SMĚREM (11.10.2023)

Cítíte se od jara jak zbičovaní?

Vnímáte, jak s Vámi emoce cloumají?

Prožívali jste nějakou větší niterní přeměnu a stále ještě nevíte, jak některé věci uchopit?


Pravděpodobně to má na svědomí Pluto. Planeta smrti, podsvětí, podvědomí a transformace.PLUTO V RETROGRÁDNÍ FÁZI (1.5. – 11.10.)


Když je tato planeta v retrográdu, neboli ve zpětném chodu, naše podvědomí se otevírá a vynořuje se naše temná stránka. Na povrch jde vše, co je potlačeno – nejen naše nezpracované zážitky, ale také naše nepřijaté stránky osobnosti. Během retrográdní poutě planet se nikdy nenudíme, s retrográdním Plutem ale už vůbec ne. Během této konstelace se vždy naše vztahy otřásají v základech, náš životní styl, práce, zdraví či rodinné vztahy procházejí proměnou. Největší změna začíná však být viditelná nejvíce v naší osobnosti.

Během několikaměsíční retrográdní pouti Pluta (1.5. – 11.10.) se v nás něco silně otočilo a změnilo, a my se najednou začínáme chovat jinak. Něco v nás prošlo obrovskou přeměnou. Ne náhodou je symbol Pluta smrt. Něco umírá a něco se rodí. Dějí se situace, které nám mají pomoci dostat se do hloubky, někdy často i do té největší, a vytáhnout to, co je třeba.

Dnes se tato planeta otáčí a během následujících dnů zahájí svůj přímý chod.

Staly se situace, které nám měly něco ukázat. Dostaly jsme informace, které nám pomohly něco pochopit. Co teď? To máte ve svých rukou. Pluto už svou práci udělal.


Autor: Tereza

Komentar


bottom of page