top of page

PONDĚLÍ - STŘEDA (6.1. - 8.1.2020)


Zdravím Vás všechny po dovolené u opětovných příspěvků!Doufám, že jste si všichni odpočinuli, načerpali mnoho energie a jste natěšení co nás v roce 2020 čeká. I když jsem již několikrát psala, že rok to bude náročnější, hodně o práci a povinnostech, věřím, že také každý z Vás má nějaké sny a přání, které by si chtěl v tomto roce splnit a do svého života tak mezi rutinou dodat i nějaké to potěšení a radost. Vždyť o čem by jinak ten život byl.


Jak jsem se již zmiňovala v roce minulém, psaní článků bude především na facebookové stránce omezeno, příspěvky již nebudou přidávány každý den (pro sledující webových stránek se nic nemění). Za to věřím, že Vám snad konečně začnu zvěřejňovat více článků ze slíbené psychosomatiky a také třeba tipy na knížky, protože osobně čtu dost a ráda, a na sezeních tipy na knížky řeším poměrně často.


Prosím také o trpělivost všechny, kteří čekají na odpověď ohledně svých zaslaných emailů či zpráv. Během svátků se mi jich nakupilo velké množství a jejich vyřízení nějakou dobu potrvá.No a co nás tedy čeká

v tyto dny?


Dnes se nám luna pohybuje zemským Býkem, do toho se na nebeské klenbě pomalu projevuje řádící Pluto, planeta tajemna a Saturn, planeta zkoušek. Tyto dvě planety nám svým třením přináší jistý tlak na naši osobu. Nutíme se do věcí, do kterých se nám nechce a bojujeme sami se sebou. Stereotyp a povinnosti versus svoboda a volnost je hlavní téma dnešního dne. Pozor na trvdohlavost a neústupnost.


V úterý ráno, přesně ve 03:10, nám luna vstoupí do znamení vzdušných Blíženců a zdrží se tam až do čtvrteční 10hodiny. Tyto dva dny, úterý a středu, dejme pozor na přílišnou spontánnost, naše roztržitost a nepromyšlenost může nadělat pěkný bordel. Dobře vše promýšlejte, neriskujte. Ve středu navíc začneme pociťovat páteční Úplněk ve vodním Raku, takže na scénu vstoupí emoce a pocity a budou postupně sílit. Střelci, Blíženci a Raci by měli dávat pozor na to co říkají, nemuselo by se jim to vyplatit a spíše by to jen uškodilo.Autor: Tereza

Comments


bottom of page