top of page

ROK 2018 - aktuální energie

Dnes bych s Vámi chtěla sdílet myšlenky, které mi poslední dobou běhají hlavou. Vlivem různých situací bych Vám ráda připomněla, že vše, co se v těchto dnech děje je pro naše dobro. I když to tak na první pohled vůbec nevypadá..

Ve svém životě, ale i v životech Vašich - ať už při výkladech či písemných rozborech, které pro Vás zpracovávám, si všímám, jak moc silné aktuální energie jsou. Rok 2018 pomalu končí a to sebou nese zesílení jedenáctkové energie, o které tenhle rok je. Energie transformace, spravedlnosti a nalezení pravdy.


Nádherné, ale lidským pohledem často velice smutné je sledovat, jak nás 11 rok dohání do obrovských extrémů, abychom se konečně probudili. Znáte to.. víme, že něco děláme špatně a podvědomě čekáme, kdy přijde onen moment, který to celé rozsekne. Tento rok je plný těchto osudových seknutí. Ve vztazích, v práci, ve svém osobním rozvoji zažíváme obrovskou změnu, která nás dohání k rozhodnutím, která nás směřují na úplně novou cestu.

To, čemu jsme dříve věřili je najednu detailně prozkoumáno a my odkrýváme závoj, o kterém jsme ani nevěděli, že tam je. Za tím závojem najednou vidíme to vše, co za ním je a o čem jsme neměli ani v nejmenším tušení. Do našich životů přichází PRAVDA.


A proč o tom vlastně píšu?


Možná jen z toho důvodu, abyste nebyli smutní.. Ano, smíření a taková menší kapitulace už proběhla, dokážeme pomalu přijímat co je pravdou. Jde to však těžko a bolest u toho rozhodně nechybí. Osobně ale vím, že na tento rok budu vzpomínat tak, jako na žádný jiný. A není to tím, že bych si řekla "panebože, už nikdy tohle nechci zažít", ale řeknu si "ano, bolelo to, ale děkuji za to, protože jsem úplně jinde, než jsem byla na jeho začátku."


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page