top of page

ROK VODNÍHO TYGRA KONČÍ


Pomalu se nám naplňují dny pod vládou TYGRA, který se celý minulý rok pohyboval ve vodním živlu.

Tygr byl o akci, velkých změnách a silně emočně nabitých momentech. Spousta energie jsme vkládali do budování nového. Byli jsme sentimentální a radostní, a pak zase plačtiví, vzteklí nebo totálně bezmocní. Ve spousta věcech jsme mohli něco začít, ale nedokončit to. Celý rok se táhl ve jménu aktivit, akce, přátelství a cestování. Spousta z nás se stěhovalo nebo měnilo své zaměstnání. Čínský tygr prolítl snad všemi našimi životními oblastmi a v každé něco alespoň trošku změnil.


Od ledna minulého roku jsme se pravděpodobně nezastavili a pořád bylo něco k řešení. Rok TYGRA je vždy rokem akce. Učili jsme se chápat druhé, kteří nám nastavovali silné zrcadlo - jak se máme rádi a jak máme nastavené hranice. To bylo nejzásadnější téma minulého roku.

Odpovědi jsme nacházeli ve své primární rodině, kde jsme měli za úkol narovnat a vzkřísit své vztahy a pochopit, z jakého prostředí procházíme.


Tygr byl a ještě stále je o SÍLE. Došlo nám, kolik jí v sobě máme a i to, že se na sebe můžeme vždycky spolehnout. Přišli jsme na to, že je v nás mnohem více, než jsme si mysleli.


V neděli přivítáme vodního ZAJÍCE. Bude to rok mírnější, klidnější a pomalejší. Více bude napsáno v samostatném článku.Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page