top of page

ROZŠIŘOVAT SVOU BUBLINU


Pokud žijete v bublině kde něco nejde, ROZŠIŘUJTE JI.


Nespokojte se s tím, že peníze jdou vydělat jen jedním způsobem, nebo že porod má vypadat pouze takto. Co když to tak není? Co když je porod i záležitost bezbolestná? A co když lze mít pohodový vztah, kde jsou oba partneři šťastní, respektují se a milují se?


Pokud žijeme ve své bublině představ, očekávání a zažitých vzorců, těžko si umíme představit, že jde něco jinak, natož uvěřit, že všechny ty skvělé věci můžeme mít taky. Jak by se Vám ale pak mohly sny splnit, když ve Vaší realitě pro Vás neexistují?


Rozšiřování bubliny je přitom tak jednoduché. Postačí, že budete pozorovat jak žijí lidé kolem Vás. Můžete pak srovnávat jejich realitu s tou svojí a pokud se Vám na té jejich bude něco líbit, můžete se INSPIROVAT a zkusit to taky. Díky tomu budete měnit své zaběhlé vzorce a přitáhnete si do svého života něco nového. Něco, po čem možná celou dobu toužíte, ale ono to pořád nepřichází. Některé věci nás totiž ani nenapadnou, dokud neuvidíme, že jdou a vůbec kolikrát i existují. Že někdo vedle nás je žije.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page