top of page

STŘEDA 18.12.2019 - NIC se neděje náhodou

Opakuji to tady celkem často a zopakuji to znovu. S nikým nikdy nejsme náhodou, nikoho nikdy nepotkáváme jen tak, vše co se děje je dokonale vymyšlený plán, který nás má pouze dostat tam, kde opravdu máme být. Svou cestu si můžeme tvrdohlavostí a jistou tvrdostí zpomalit, ale zkoušky a lidi, které máme potkat jsou dané a my je pouze můžeme odálit, ale z cesty je nevymažeme. Pokud však rychle pochopíme, jejich dopad na náš život můžeme zmírnit tak, že se daná věc v některých případech ani nemusí stát.

Za věci, které se Vám dějí a nelíbí se Vám, neviňte nikoho okolo, ale podívejte se nejdříve sami na sebe. Jak pošetilé je vinit druhé, když to, co zažívám je můj vyšší plán, který jsem si před svým narozením sám vymyslel a teď ho jen plním. Vše je pro nás lekcí, vše se děje z nějakého důvodu. Ne vždy ho ale můžeme pochopit a to je pro nás často ta nejtěžší lekce. Děje se nám něco, čemu nerozumíme a chce se po nás to někdy pouze přijmout a odžít si to. Nic jiného pro naplnění nám nezbývá.


Proto vězte, že Vaše duše má plán. Každá duše ho má a často pro nás zde na Zemi je nepochopitelné, že vyšší záměr může být například nemoc, smrt či vražda, ale je to tak. Vše je pouze o úhlu pohledu a to je záměr mého dnešního sdělení:

Chtějte vidět co nejvíce úhlů. Nedívejte se na nic z jednoho pohledu, nespokojte se s jedním názorem, ale chtějte diskutovat a kriticky se ptát. Nikdy si nepřestaňte klást otázky a lačněte po nových informacích. Protože informace jsou jako hora. Čím více jich víte a dokážete na nich stavět, tím lépe se po nich bude lézt a tím výše i budete. A pak? A pak máte možnost se na to celé podívat z výšky. Jak vysoko ale budete chtít být, záleží na Vaší chuti nespokojit se s málem.


Krásnou středu Vám všem!

Autor textu: Tereza

Autor obrázku: Jiří Petr

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page