top of page

TÝDEN 1.2. – 7.2.2021 - OTOČENÍ

Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!


V minulém týdnu jsme se učili nemít pod kontrolou a zkoušeli jsme nechat všemu volný průběh. Situace nás pod čtyřkovou vibrací vedly k práci se svými myšlenkami. Dnešním dnem začínáme týden pod vibrací pět. Tento týden je prvním únorovým, kterému je z numerologického hlediska přiřazena tarotová karta Velekněz. Tato postava bývá popisována a spojována s církví a náboženstvím, ale za tím vším je obecně téma víry. Jakým způsobem přistupujeme ke svým životním překážkám? Jak se z nich dokážeme poučit? Jak máme rádi život? A jak se třeba dokážeme nastavit na to, že vše co se nám v životě děje, se neděje jen tak a něco nás to učí - o nás, druhých a celkově o světě a jeho fungování?


Je možné, že právě tento týden budete zkoumat roviny svého života, ale i myšlení a přístupu, který zastáváte. Když člověk žije vědomě, přemýšlí nad tím, co se mu v jeho životě děje. Snaží se neopakovat své špatné postoje a zamýšlí se nad tím, co říká a dělá. Přemýšlí nad tím, jací lidé se mu pletou do života, jaké situace se mu v práci pořád opakují, jaké ve vztazích či s jeho přáteli. Snaží se přijít na důvod toho, proč se mu to děje, aby se to již neopakovalo. Když přijdeme na příčinu, začneme měnit následující průběh situací. Když se zamyslíte, dokážete si odpovědět? Jaké nejčastější situace se Vám neustále opakují? Někdo přitahuje nevěrné a záletnické partnery, někdo zaměstnavatele, kteří si neváží jeho práce. Jsou lidé, kteří mají velmi špatné rodinné vztahy a naráží ve své rodině na pocit bezmoci, jiní přitahují kamarády, kteří ho zneužívají ke svému vlastnímu prospěchu. Můžete přitahovat do svého života lidi, kteří jsou nějakým způsobem agresivní nebo třeba situace, které Vás trénují ve Vaší trpělivosti. Když si uvědomíme co za tím vším stojí, náš život se díky tomuto vědomému přístupu stává lepší. Ne vždy jde změna našeho nastavení hned, ale když víme, co je špatně, postupně měníme. Tento týden se díky aktuálním konstelacím nejednou octneme v situaci, která nás donutí přemýšlet nad svými postoji. Naše osobnost prochází již nějakou dobu vnitřní proměnou, planetární postavení je silné na změny a naše uvědomění. To okolo nás se mění a my též. Pětková energie je rychlá, aktivní a spontánní. Je pod ní celý tento rok a kdo bude chtít uspět, bude muset přemýšlet nad svými vzorci a postupně je měnit tak, aby mu přinesly vysněný výsledek.


V týdnu napíšu více o aktuálních planetárních přesunech. Teď jdeme na karty.


 

1. NIC


První karta tohoto týdne se jmenuje NIC a její obrázek je někdy trošku zavádějící. Tato karta nahání často u výkladů strach, ale to není vůbec potřeba. Skrývá se v ní totiž velice důležité poselství. Říká, že někdy, i přes to všechno, co se aktuálně děje, se občas vyplatí do NIČEHO nezasahovat a nechat být. NIC neřešit a NIC nedělat. Nechat věci, ať se sami dějí, ať si sami sednou, ať se samo uděje. Karta ukazuje, že si zrovna procházíte, nebo cítíte, že procházet budete, nějakou novou životní etapou nebo nějakým novým uvědoměním. Aby se vše ale správně nastavilo, je dobré se distancovat od spřádání plánů, jak to všechno bude dál a lajnování si dalších kroků. Byly by zbytečné, neboť tato karta říká, že se nyní neděje podle Vás, ale podle Božího plánu a Vy ho máte pouze respektovat a do ničeho nestrkat prsty. Jen by se Vám to mohlo celé zkomplikovat. Ne zjednodušit. Plujte s proudem, nechte se unášet tím, co se bude dít a jen si užívejte vše, co bude přicházet. Tento týden je lepší spíše pozorovat než vše rozebírat. Rozhodně Vám postoj "nic nebudu tyto dny řešit" přinese více informací a uvědomění, že kdybyste se snažili mít vše pod kontrolou a přehnaně lámali přes koleno.2. HRAVOST


Druhá karta se jmenuje Hravost a téma, které s ní souvisí už její název dobře napovídá. Jaké je Vaše nitro, když venku prší? Jakou máte náladu, když se Vám změní plány z minuty na minutu – kamarádka Vám odřekne posezení u kávy a večer, když přijdete domů s tím, že si dáte víno, zjistíte, že už ho nemáte? Jak Vám je, když si svou oblíbenou košili polijete a flek nejde pustit? Tato karta Vám připomíná, abyste si ujasnili, jak velký význam dáváte různým vnějším okolnostem a jaký zásadní vliv mají na Vaše prožívání. Čím více pozornosti totiž dokážeme věnovat tomu, co nám chybí a brání ve štěstí, tím méně prostoru radosti poskytujeme. Na co se zaměřujeme, to živíme a zhmotňujeme. Karta hravost se týká uvolnění a radosti, říká, že v každém dni bychom si měli najít něco, co nám udělá radost. Pokud to neumíme, nic se neděje, dá se to dobře nacvičit. A to tím, že na své uvolnění, i přes denní shon, budeme myslet a zaměřovat se na to „hezké“. Radost se pak hezky promění v hravost, která dopřává nejen naší mysli, ale i tělu pozitivní vibrace a tím tak příjemné pocity. Každé ráno, až tento týden budete vstávat, se zaměřte na to, na co se ten den těšíte. Přemýšlejte nad tím, čím si uděláte radost. Dobrou kávou po obědě? Večerním vínem? Procházkou? Tím, že si upečete štrůdl? Nebo si zavoláte s přáteli? Každý den tohoto týdne si zkuste vymyslet něco příjemného, dopřejte si více radosti, buďte k sobě laskaví. Potřebujete to.3. VEDENÍ


Třetí karta tohoto týdne se jmenuje Vedení. V tomto týdnu budete mít vedle sebe moudrého učitele, který Vás provede Vaší další cestou. Tento učitel může mít různé podoby, „pozitivní i negativní“. Jde na něj pohlížet různě. Buď jako na někoho, kdo Vám předává rady a zkušenosti prostřednictvím kterých můžete jít v poklidu dál a u koho máte pocit, že Vám „správně“ pomáhá, nebo je to i někdo, koho můžete na první pohled vnímat negativně, někdo, kdo Vám svým jednáním ubližuje a od koho se Vám nedostává pochopení. Jak jistě víte, nikdo se ve Vašem životě neobjevuje náhodou, ale i na první pohled skrze nepříjemné, se Vám díky němu může podařit dostat se tam, kam máte. A opět, záleží na Vašem postoji. Učitel je člověk, který Vám pomáhá pochopit své „nedostatky“, něco, s čím bojujete a kolikrát úplně zbytečně. Může to být partner, který je na Vás nepříjemný, tváří se na Vás kysele a Vy ani nevíte proč. Většinou naše reakce bývá, že jsme pak kyselí taktéž. Ale je to správně nechat se takto rozhodit? Máme na výběr jak se zachovat? Jistě, to, jak celou situaci přijmete závisí opět pouze na Vašem postoji. Protože i my svým postojem můžeme ovlivnit právě toho vedle nás. Důležité je si uvědomit, že všichni jsme si navzájem učitelé, ale vítězí ten, kdo si to včas uvědomí a tak se k tomu celému i postaví. Tato karta ve výkladu symbolizuje někdy i ochranu, je možné, že tento týden ucítíte, že na všechny své životní zkoušky nejste sami. Je Vám aktuálně pomáháno z nejvyšších sfér.
Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page