top of page

TÝDEN 14.10. – 20.10.2019 - OTOČENÍ

Krásné, poúplňkové, pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!

Vítáme 42. týden, který, jak už jsem se zmiňovala v příspěvku předchozím, souvisí s hledáním rovnováhy a harmonie. Možná jsme již unavení z těch všech změn a dojmů, které cítíme vlivem posledních událostí, možná jsme došli do bodu, že jediné, co teď chceme je vlastně klid a žádné řešení. Energie kolem nás se zklidňuje, jak už jsem psala několikrát, z nejhoršího jsme venku. Aktuální postavení planet ukazuje, že chvilkami nás ještě může zachvátit příval emocí, které pouze zrcadlí naše aktuálně otevřené nitro. Venuše, planeta lásky, pocitů a vztahů stojí tyto dny ve znamení vodního Štíra, který je typický svým velmi silným prožíváním všeho kolem nás. Štír nezná zlatou střední cestu, buď všechno nebo nic, a pokud jste Štíři nebo máte dokonce Venuši ve znamení Štíra, můžete se ve svém životě v těchto extrémech nacházet. My všichni si máme tyto dny dávat pozor, abychom na druhé příliš netlačili, abychom se nesnažili mít vztahové věci nebo dokonce lidi kolem sebe pod kontrolou, neboť toto riziko tyto dny hrozí. Máme své vztahy aktuálně uvolnit, nechat je dýchat, vyvarovat se veškerému lpění, žárlivosti a přílišné kontrole. Štír nám stojí aktuálně i v planetě Merkur, a to s sebou nese poněkud rýpavější a sarkastičtější komunikaci, potřebu dělat si srandu na cizí účet, ale také proniknout do podstaty všeho kolem. Pokládáme si mnoho otázek související s naší potřebou pochopit, proč se něco děje tak, jak se děje, ptáme se po smyslu, potřebujeme najít odpovědi na své otázky. Tento týden je také poslední, kdy nám stojí Slunce ve znamení Váhy. I přes to, že jsou energie chvilkami vychýlené, máme v sobě na rozdíl od jiných konstelací vnitřní touhu tyto energie zklidnit, a proto se tento týden budeme zuby nehty držet, aby se náhodou židle pod námi nerozviklala.

Vzhledem k tomu, že máme po Beraním úplňku, následující dny budeme ještě zpracovávat to, co se stalo nebo nestalo. Slunce ve Váhách dnes stojí v kvadratuře s Plutem v Kozorohu. Možná se budeme snažit bojovat, ukázat kdo jsme, nějakým způsobem vyniknout. Budeme zkoušet, co vše je možné, za jaké hranice je vlastně pravděpodobné se až dostat. Ptáme se, co je skutečné a co již není, co je realita a kde se od ní odkloňujeme. Jupiter stojící až do 2.12. ve Střelci je nyní se Sluncem ve Vahách ve velmi příznivém trigonu. A tak se nám nabízí celá řada možností a různé způsoby řešení. Nemusíme rozhodnutí, pokud něco řešíme, dělat ihned, tato konstelace nám pouze ukazuje možnost různých cest. Že nejsme ztraceni, že máme na výběr. Nemusíme se do ničeho nutit, sami zjistíme, kde je náš skutečný zájem. Důležité je si pouze uvědomit, co stojí za řešení a žádá si naši pozornost a co bychom měli raději nechat být. Aktuálně máme pracovat na spolupráci a snažit se druhým porozumět. I přes veškeré odlišnosti.

Text na kartičkách opět není moc dobře vidět, máte ho proto přepsaný níže. 

1. ZAČÁTKY

Život tvoří řada cyklů a pro Vás teď nastala doba přerodu. Může to znamenat novou fázi ve vztahu, zrod nového nápadu nebo rozvíjení takových vlastností, jako jsou smích, světlo a naděje. Může se rovněž ohlašovat naprosto zásadní změna. Nebojte se opustit, co již znáte, protože nové nemůže přijít, dokud neodejde staré a překonané. Váš anděl Vám radí přijmout nový začátek, protože až přijde, budete rádi. Zrození je zranitelné období. Křehkou životní sílu je třeba v sobě chránit a pečovat o ní. Požádejte anděly, aby Vás novými začátky ve Vašem životě bezpečně provedli až do fáze zralosti.

MŮJ KOMENTÁŘ: Nová, pulzující energie jde do života Vám všem, kdo jste si tuto kartu vytáhli. Její rada je vlastně úplně jasná: zaměřte se na to, co si žádá změnu a neotálejte s ní, ať už se jedná o vyklízení šuplíků nebo o začátek nové životní cesty. Otevřete se změnám a najděte si k nim vztah, vždyť právě změna je námi všemi chtěné dobrodružství a sám život. Tak se jim nebraňte.

AFIRMACE: S láskou vítám nové začátky ve svém životě.

 

2. POZITIVNÍ NALADĚNÍ

Když je Váš postoj pozitivní, vyzařuje z Vašich myšlenek, slov i činů vysoce vibrující energie, která ovlivňuje i ostatní, a oni Vám pomáhají dosáhnout Vašeho cíle. Stejně tak vnímají sílu Vašeho pozitivního naladění Vaši andělé a také oni podpoří Vaše záměry. Své myšlenky a postoje si vybíráte sami, a tak se zaměřte na láskyplné, přínosné a úspěšné výsledky ve všech oblastech svého života. Díky svému pozitivnímu naladění se cítíte šťastní, zdraví a naplnění.

MŮJ KOMENTÁŘ: Druhá karta říká, že jste aktuálně plni energie, která si možná akorát žádá lepší naladění, to pozitivní. Máte se soustředit na to dobré, na to hezké, myslet na všechny pozitiva a výhody prožívané situace. Ale taktéž dívat se na ostatní pozitivně a snažit se nesnížit se ke kritice a negativitě. Situace se často dějí bez našeho přičinění, neovlivníme je. Co však ovlivnit můžeme je náš postoj k nim.

AFIRMACE: Jsem pozitivní a mám plno síly.

 

3. OSLAVY

Nyní byste v každém dni měli hledat radost, potěšení a kouzlo a veselit se z nich. Když oslavujeme pomíjivé a přechodné události života, je to vlastně náš způsob, jak za ně děkujeme, a naši andělé se přitom radují s námi. Oslavujte s druhými, kdykoli je to možné, protože energie znásobená smíchem a lehkostí přitáhne mnoho andělů, kteří přidají svá požehnání. Oslavy Vás šťastně sblíží s druhými. Andělská moudrost Vám připomíná, abyste si vážili všech věcí v životě, ať už velkých, či malých. Najděte něco, co byste mohli oslavit už teď.

MŮJ KOMENTÁŘ: Podobná karta jako druhá vytažená, která zvěstuje příchod oslav. Za co jste vděční? Za co můžete poděkovat? Děkovat můžeme za všechno kolem sebe – za stromy, slunce, ale i déšť, za to, že máme kde bydlet, že máme kolem sebe lidi, nebo alespoň jednoho člověka, který nás má rád. Buďme vděčni za všechny ty dary a tento pocit si tento týden zkusme udržet.

AFIRMACE: Celý můj život je jednou velkou oslavou.


 

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page