top of page

TÝDEN 19.8. – 25.8.2019 - OTOČENÍ

Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!


Ode dneška se nacházíme již ve 34. týdnu roku 2019, ke kterému náleží 7. tarotová karta s názvem Vůz. Když se ohlédneme zpět, týden, který včerejším dnem skončil, byl o vztazích s lidmi kolem nás, o partnerství, o spolupráci. Situace nás vedly k tomu, abychom nalezli rovnováhu, učili se kompromisu a toleranci. Tématem tohoto týdne bude rozhodování. Máme před sebou dvě cesty, dvě možnosti nebo možná i několik možností a přišel čas se rozhodnout a jednat. Nenechávat tento týden věci plynout, ale začít jednat, udělat něco pro své štěstí a spokojenost. Dokážete to? Určitě ano. Pokud však budete vědět, jaká cesta je pro Vás ta pravá. Tento týden nemáme na nic čekat, ale jednat. Máme se rozhodnout, co bude dál. Aby se nám to ale povedlo a my nejeli rozviklaně, musíme držet otěže svého vozu pevně ve svých rukou. Sloučit každého koně (srdce a rozum), který nás táhne je těžké, ale když to dokážeme, můžeme zažít neuvěřitelný pocit naplnění a štěstí. Protože vědět co chci je základem pro stabilní jízdu. A tím se i dostávám ke všem, jejichž životní číslo je 7. Jací tito jedinci jsou?


Jako bývalí léčitelé jsou moudří, šlechetní a plni potřeby pomáhat. Milovali bylinky, plátýnka, keramiku, šamanské potřeby, věřili svému vnitřnímu hlasu a nechali se jím vést. Jenže.. v dalších svých životech sešli na scestí, přestali důvěřovat své intuici a nechali se zmást ostatními a vlivy kolem. V tomto životě bude jejich největší těžkostí rozhodnout se tak, aby si svým rozhodnutím byli na 100% jistí. Aby věděli, že jednají podle sebe, ne podle toho, jak to chtějí ostatní. V tomto životě musí sloučit své dva koně – srdce a rozum, dobro a zlo, světlo a temnotu, a vybrat si pro ně tu správnou cestu, jinak mohou bloudit tak, jak bloudili dříve. V tomto životě by se měli navrátit ke svým léčitelským schopnostech a důvěřovat svému srdci.


Tento týden vypadly všechny karty, které hovoří o naslouchání svému vlastnímu srdci. Všechny, nehledě na to, jakou jste si vytáhli, nám radí pozorovat a vnímat vše kolem, abychom se pak mohli zcela plynule a jednoduše rozhodnout. Tento týden je o rozhodnutí. O tom vědět, co chci, o co vůbec usiluji a proč. Za co bojuji, za co se hádám nebo třeba kam tím vším co teď dělám dál směřuji. Astrologicky je to i tím, že nám končí vláda ohnivých Lvů, kteří si užívají každého okamžiku. Žijí co je teď, narozdíl od zemských Pann, které začínají přebírat otěže postupně ve všech oblastech. Chce se po nás mít plán, mít jasno v tom, co bude dál, ujasnit si své priority a cíle. O tom Vám ale napíšu v dalších dnech. Teď se ještě soustřeďte na to, co je a postupně vykročte k jasnému stanovisku a směru. 

1. PROCITNUTÍ


První karta se jmenuje Procitnutí a symbolizuje otevření očí a podívání se pravdě do tváře. Všichni to známe. Jsou to přesně ty okamžiky, kdy se stane něco, nebo potkáme někoho, co nás donutí na chvíli mlčet. Je to ta krátká chvilka, kdy prostě nenacházíme slov, protože naplno cítíme, že se duše probudila, že se potřebujeme nadechnout. Své srdce cítíme jako nikdy. Procitnutí, ta krátká chvilka, která nás donutí se podívat na věci jinak – upřímněji a s naprostou pokorou a láskou. Tento týden pro Vás přináší přesně tyto aha-momenty a okamžiky prozření. Někdy je to radostné, někdy bolestné, ale vždy, vždy přináší tato uvědomění úlevu, protože chápeme a vidíme dál. Víme co chceme, protože jsme dostaly radu. Ať už zvenčí nebo zevnitř. Najednou všechno dává o trošku větší smysl, a to přináší do života více sebejistoty a důvěry. Ne náhodou takové prozření všechno mění. Mění totiž náš úhel pohledu. Tento týden nejdříve pozorujte. Beze slov, bez myšlenek, bez potřeby řídit a korigovat. Jen nechte, ať se věci dějí a této síle, která se k Vám blíží, nechte volný průchod. A pak? Pak si sami určete směr, kterým se dál vydáte. Karta procitnutí symbolizuje pomoc shůry, abyste se rozhodli jak dál.2. VNITŘNÍ HLAS


Druhá karta ukazuje na potřeba více poslouchat svůj vnitřní hlas, přátelé. To je poselství pro Vás, kdo jste si tuto druhou kartu vytáhli. Víte co je zvláštní? Že tenhle stav známe všichni a přesto se z toho pořád nedokážeme poučit. Nevíme, na koho dát. Bude to srdce nebo rozum? Kdo z nich má tentokrát pravdu? Všechny odpovědi na otázky, které nás ale sužují, si neseme v sobě. Naše obvyklé, a příliš rychlé „nevím“ je jen skrytou neochotou ponořit se do vlastních hlubin a převzít odpovědnost za vlastní pravdu, kterou tam nalezneme. Je prostě kolikrát pohodlnější nechat si poradit nebo se nechávat užírat nesmyslnými myšlenkami, které nám stejně nic neřeknou. Dovolme si tento týden experimentovat s vlastním nitrem a než začneme bezradně rozhazovat rukama, zkusme se dopátrat odpovědi uvnitř sebe. Přinese nám to mnoho cenných informací a podnětů o tom, jak zacházíme s intuicí, čeho se tak bojíme, že ji raději přehlušíme a proč je tak těžké jednoduše následovat to, co se objeví jako první. Vnitřní hlas máme k dispozici všichni. Záleží jen na odvaze cítit a ochotě ztišit mysl, aby srdce mohlo promluvit. A pak, pak je načase se rozhodnout co dál.3. ZPOMALENÍ


Třetí, nádherná karta, jejíž poselství příští už ze samotného názvu... Abychom si mohli užívat všechny krásy, které nám život zde na Zemi přináší, je důležité naučit se vidět a rozlišovat kolem sebe barvy, vnímat zvuky, které nás denodenně obklopují, ať je to šumění moře nebo zvuk motorů aut jezdící kolem našich domovů a kanceláří, nebo vnímání všech vůní a chutí. Karta připomíná důležitost zbrždění našeho denního zrychleného tempa a pozornost k tomu všemu, co nás obklopuje. A to i v momentech, kdy netrávíme čas na dovolené nebo při volném víkendu. A proto tento týden zkuste vnímat svůj každý krok, každé sousto a veškerou vůni, která bude kolem Vás. Ve zpomalení se ukrývá mnoho. Ztište se, abyste mohli naplno vnímat své srdce. V zrychleném tempu deního života zapomínáme na to, co doopravdy chceme. Zpomalit znamená vnímat, být pozorný.


Autor: Tereza

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page