top of page

TÝDEN 21.1. - 27.1.2019

Moc Vás všechny zdravím u pravidelné týdenní předpovědi! Již v předchozím příspěvku jsem se Vás na facebookové stránce TB ASTROPORADNA ptala, zda máte zájem o vyfocení týdenních kartiček i když Vám zítra z časových důvodů nenapíšu jejich předpověď. Přišlo mi mnoho zpráv, tak si alespoň potrénujete intuici.


Od zítřka se nacházíme ve 4. týdnu roku 2019, ke kterému se vztahuje čtvrtá tarotová karta CÍSAŘ. Ten je symbolem plánů, cílů a organizace. Připomíná nám náš směr a zároveň se ptá, proč právě tudy. Často máme potřebu se obhajovat před ostatními, ale tento týden bude úkol mnohem těžší - obhájit svou vyvolenou cestu před sebou samými. Dokážeme to?


Klasicky, jako každý týden, můžete vidět na obrázku níže 3 karty. Tyto karty představují 4. týden. Většinou jsou všechny krásně propojeny a ukazují na stejný směr, nicméně ta, která Vás zaujme ze všech nejvíce je i ta, která přináší informace a rady právě pro Vás. Kudy zrovna kráčíte? Okolo čeho se točí Vaše myšlenky? Na co je dobré se zaměřit a na čem je potřeba zrovna zapracovat? Karty Vám mohou dát odpověď nebo jen přinést informaci, která pro Vás bude důležitá pro další seberozvoj.Hezký zbytek neděle a ráno se těším u otočených kartiček!


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page