top of page

TÝDEN 25.1. – 31.1.2021 - OTOČENÍ


Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!


Nacházíme se již ve 4. týdnu roku 2021. Numerologicky je tento týden pod vibrací čísla 4, která symbolizuje potřebu udržet vše, tak jak je. Nejlépe bez nějakých větších nepříjemností a změn, neboť 4 znamená potřebu jistoty a stability. V tarotu je toto číslo spojeno s kartou CÍSAŘE, který se někdy prostě nechce smířit s tím, že něco nebude podle něj. Ne nadarmo se o lidech s životním číslem 4 říká, že jsou zatíženi karmou, neboť se v minulých životech nesmířili se ztrátami a plány, které nevyšly. Duše se do životního čísla 4 narodí, aby se tento život naučila s pokorou přijímat boží rozhodnutí, ať už jsou to blízká úmrtí kolem, krachy, životní prohry, ztráty práce, podnikání, partnerů či dětí. Tyto duše se mají naučit jedno – poznat, kdy je důležité se snažit o změnu a kdy prostě jen přihlížet a pokorně přijímat.


Tento týden, jak už jsem Vám výše napověděla, bude o učení se přijímat. O připomenutí, že si pro nás osud přichystal velkolepé plány a my bychom mu to neměli kazit. Samozřejmě, ne vše je v boží moci, v mnoha okolnostech máme na výběr. Ale my se musíme naučit poznat kdy. Kdy je čas snažit se o změnu, snažit se jít a bojovat, a kdy je zase chvíle, kdy nesmíme dělat vůbec nic. Tento týden se možná budeme nacházet v nejistotě. Nebudeme vědět, co je úděl boží a co úděl náš. Budeme tápat, kam až zajít, co všechno pro své plány udělat.


Planetárně se s námi rozloučil Kozoroh, který působil ve Slunci, vystřídává ho na další měsíc Vodnář, a proto očekávejme rozhýbání ve více směrech. Žádná planeta nám nestojí do soboty ve zpětném chodu, nic nás tedy nebrzdí. Navíc s Vodnářem v plné síle, který je pod elementem vzduchu, nám jdou do cesty nové věci samy a hlavně mohou jít jak po másle. Je ideální doba pustit se do všeho, s čím jsme otáleli, hvězdy stojí při nás v celé své kráse a síle. Zásadní konstelace nás pak čeká ve čtvrtek ve 20:16 večer, kdy zažijeme první Úplněk roku 2021. Tento Úplněk se odehraje ve znamení Lva. Naše sebeobjevování stále pokračuje, od prosince je intenzivnější než kdy dřív a my můžeme dostávat informace o tom, co se v nás všechno skrývá. K tomu samozřejmě patří nejen naše dovednosti a dávná přání, ale také naše bloky, dětská zranění a křivdy, které byly potlačeny. To všechno můžeme najednou umět pojmenovat a hlavně chápat, dokážeme dokonce i určit, jaký dopad má toto potlačení identity na náš život teď. Padají otázky typu: Co jsem opravdu já? A znám se tak dobře, jak jsem si vždy myslel/a? A co teď s tím vším objeveným budu dělat? Žiji to, co opravdu chci? Nebo se jen tak plahočím a nechávám si utéct život mezi prsty? 

1. BŘEMENO


První karta tohoto týdne se jmenuje Břemeno, a jak už její obrázek napovídá, tento týden je Vaším důležitým úkolem zaměřit se na to, co Vás stahuje dolů. Věcí to může být celá řada, nicméně jedná se o něco, co ve Vás vytváří pocit únavy, vyčerpanosti, možná i vzteku nebo bezmoci. Položte si otázku a upřímně na ní odpovězte - nepřipadáte si poslední dobou podobně jako ten na obrázku? Tak, jako kdyby od Vás všichni něco očekávali? Jako kdybyste se mohli přetrhnout a stejně to nestačilo? Nebo jako kdybyste se snažili všem vyhovět a oni to ani neocenili? Všechno a všechny s sebou teď vláčíte jako těžký bágl. A místo odložení přidáváte, aby to stálo opravdu za to. Tento týden se objeví mnoho příležitostí nakouknout do pytle a probrat se tou zátěží, kterou paradoxně nechcete pustit. Takže, co tu máme? Starosti typu - co se stane, když nevyhovíte, nebo co se stane, když se nebudete chovat podle představ ostatních. Pseudolaskavé obavy o druhé, které Vám nedají spát a Vy radši za ně vše vykonáte a převezmete na sebe. Hlavně, aby už byl klid. Ale je to správně? Otázka týdne je tedy jasná: opravdu se chcete ploužit životem s hlavou skloněnou pod nánosem strachu, ušlechtilých obav a povinností ostatních nebo raději necháte Vesmíru a těm ostatním to, co jim patří a budete se se stejnou intenzitou starat o své vlastní štěstí? Přemýšlejte o tom. Chce to si své břemeno pojmenovat a nechat ho jít po svých.
2. UVĚDOMĚNÍ


Druhá karta tohoto týdne se jmenuje Uvědomění a nedivím se, že na tento týden vyšla. Aktuální období je vyloženě plné různých „aha“ uvědomění, neustálých pocitů pochopení a nakouknutí pod povrch. Když se podíváte na kartu, už jen ten obrázek o kartě hodně prozrazuje. Něco, co jsme neviděli, co bylo v mlze se najedou ukázalo. To, co jsme ale i nechtěli vidět, jsme byli tak trochu donuceni prokouknout a ukázala se nám pravda. Vyjevila se naplno realita taková, jaká je. I to sebemenší uvědomění pro nás mohlo být překvapením nebo i nepříjemným zjištěním, že to, co jsme dlouhodobě tušili se potvrdilo. Tento týden se můžete dozvědět pravdu. Můžete vykouknout ze závoje nevědomosti a podívat se na to všechno bez kudrlinek okolo. Pravda někdy bolí, kór když jsme se snažili zuby nehty ji nevidět a raději jsme žili v sladké nevědomosti. Co je to ale za život, když nežijeme v pravdě? Je možná více růžový, ale nic se z něj nenaučíme. A vzhledem k tomu, že každá duše zde na zemi sem šla proto, aby se vzdělávala a učila, musí dříve nebo později být ukázána ta opravdová realita. Čím více bylo nalhávání, tím bolestivější ten pád bude. Čím více bylo zavírání očí, tím více teď budou naše oči mrkat, jak je to celé ve skutečnosti. Tato karta je krásná.. říká, že tento týden nebo toto období, ve kterém se nyní nacházíte je plné situací, kdy si můžete mnoho uvědomit a vypadnout tak ze závoje nevědomosti. Jen je důležité nezavírat oči a nebránit se tomu vidět pravdu. Čím dříve se na některé věci a osoby podíváte tak, jak doopravdy jsou, tím více si ušetříte šok, který by Vás stejně za nějakou dobu čekal. Nebojte se podívat se pravdě do tváře, nebojte se podívat sami na sebe takoví jací opravdu jste, nedělejte, že nějaké věci nejsou. Jsou, a když si to přiznáte, můžete s nimi i něco dělat.
3. HOJNOST


Karta číslo tři se jmenuje Hojnost a vytáhli si jí všichni ti, co si mají připomenout otázku - co je to být vděčný? Vděčný za to co mám, čeho se mi dostává, za co mohu ve svém životě děkovat a radovat se. Je totiž s vybráním karty dost možné, že na všechny ty dary, které jsou kolem Vás, aktuálně zapomínáte. Poděkovat, že jsem se ráno vůbec vzbudil a mohu vstát z postele. Poděkovat za slunce, které mi osvětluje tvář, být vděčný za svůj domov, který mě chrání před mrazem, dešťem a bouřkou. Být vděčný za rodinu, za přátele, za celou rodinu duše, které si velmi vážím.. Hojnost je karta, která Vám má jen připomenout, že hojnosti je všude nepočítaně. Že roste tráva, slunko svítí, že máme k dispozici vodu, vzduch, teplo, ale i stín, ve kterém se zchladíme, že všechny ty pozemské statky, které považujeme za dary jsou pouze našimi bonusy v tomto životě, které nám mohou mávnutím proutku být zase odebrány. Lidé totiž velmi často zapomínají na to, že mají opravdu všeho dostatek. Že peníze, majetek, oblečení, jídlo či místo v práci jsou pouze hmotné věci, které se jednou promění v prach. Ale naše vděčnost, informace, duchovní rozvoj se přesunou do dalších životů, tyto dary, nám nikdo nevezme. Zamyslete se tento týden nad tím, kolik dáváte energie, času a pozornosti hmotným věcem a těm nehmotným. Zamyslete se nad tím, zda v sobě pociťujete vděčnost, i v období zkoušek, nebo zahořklost a kritiku.Autor: Tereza

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page