top of page

TÝDEN 25.2. – 3.3.2018 - OTOČENÍ

Aktualizováno: 3. 3. 2019

Přeji Vám všem příjemný vstup do nového týdne! Krásné ráno!


Vstupujeme do 9. týdne roku 2019, který je pod tarotovou kartou s názvem POUSTEVNÍK. Čeká nás týden hledání, objevování vlastních pocitů, emocí, bloků, všeho, co je skrytého uvnitř nás. Energie tohoto týdne bude hodně o našem pochopení a přijetí, odpuštění, puštění. Možná se potkáme se svou skrytou radostí, jindy zase se smutkem, který z nás vytáhne potřebu si poplakat nebo třeba si jen připomenout nějaké chvíle, na které už jsme úplně zapomněli. Ve chvíli, kdy bychom to ani nečekali ucítíme lítost nad životem, který plyne tak rychle, že ho ani nestačíme zachytit.. A zároveň silnou radost z batolecího se štěńátka.

Poustevník je o ponoření se do sebe a chápání sám sebe. O pestré paletě snad všech pocitů, které máme v sobě, a které nám zároveň připomínají naši jedinečnost.


Astrologicky se nacházíme ve Slunci v Rybách, což dodává do našich životů pátrání v našich vlastních hlubinách, Merkur v Rybách to jedině potvrzuje a ukazuje, že naše aktivity budou ještě více směřovat do oborů jako je psychologie, esoterika, náboženství, nacházíme zalíbení v hudbě a umění. Máme najednou více snů, skvělou představivost, vidíme tvary a slyšíme zvuky, cítíme vůně. Jsme mnohem vnímavější než kdykoli dřív. Venuše, planeta lásky která je po celou dobu v Kozorohu, se bude páteční den stěhovat do vzdušného, volnější Vodnáře. Potřebujeme více mezi přáteli, potřebujeme cestovat, nacházet s partnerem více pohody a uvolnění.


Karty, které jsem tento týden vytáhla jsou po dlouhé době moc pěkné. Všechny se úzce dotýkají tématu uvědomění a takového toho "sednutí si“, pochopení, ustálení. To vše, co bylo ještě před pár dny chaotické, je teď mnohem více jasnější a pevější. 

1. INTEGRACE


První karta tohoto týdne se jmenuje INTEGRACE a symbolizuje aktuální proces scelování a dávání sám sebe dohromady. Integrace nám připomíná, že svět není černý nebo bílý, ale má mnoho barev, skládá se z mnoha pocitů, emocí,.. Tyto emoce a pocity jsme v minulém týdnu mnohem více objevili a zjistili jsme, že jsme studnice plná zvláštních barev. Tmavých, světlých, pastelových, zašedlých.. Někdy jsme vylétli jak čertíci z krabiček, přišlo velké uvědomění, v mnoha ohledech v nás mohl překvapit zvláštní pocit „aha, tak takhle to je“. Voda se rozbouřila, narazili jsme se svými očekáváními a plány do skály a došlo nám, že pro příště se nic moc plánovat úplně nevyplatí. Tento týden Vám karta přináší důležitou informaci - dát toto vše zase dohromady. Pochopit svoje pocity, pochopit své nálady, pochopit, že svět není jen o černé nebo bílé, ale má celou řádu barev. Tento týden naplno nahlédnete do svého vlastního nitra a trochu se tam porozhlédnete. Bude potřeba pochopit a následně přijmout to vše, co se Vám v minulém týdnu vyjevilo. Nemá cenu své neoblíbené pocity nebo bloky soudit a kritizovat, ale spíše si uvědomit, že tím jsme jedineční. Tento týden máme pouze přijmout vše, co k nám patří.
2. ZDROJ


Nádherná karta číslo 2 se jmenuje Zdroj a je o energii, která proudí námi, ostatními, kolem nás, vlastně vším. Energie je opravdu všude. Někdo ji vnímá více, někdo méně, důležité je si přiznat, že opravdu je a hýbe světem. Tento týden bude u Vás především o uvědomění si, kam dáváme svou energii a jak s ní pak dále nakládáme. Tato karta ukazuje právě na téma ZDROJE, tedy odkud proudí Vaše síla, čím se nabíjíte, co ve Vás dokáže vyvolat pocit klidu nebo naopak co Vám energii bere. Tato karta poukazuje na potřebu se zamyslet, zda neděláte příliš věcí, které Vás vysávají. Někomu hodně berou energii hádky, jiný se zase cítí nesvůj, když nestihne své ranní rituály. Každý jsme jiný, každý jsme výjimečný v něčem jiném, a proto Vám ani nemůžu dát přesnou radu co dělat. Jednu Vám však dám. Vemte si tento týden papír a napište si, čím se nabíjíte a co Vám energii naopak bere. Uvidíte, jak budete překvapení.
3. ÚSPĚCH


Karta číslo tři se jmenuje Úspěch a ukazuje na správný směr, je potvrzením toho, že jste na dobré cestě, ale je potřeba se této cesty držet a stále ji vylepšovat a zkvalitňovat, neusnout na vavřínech. Karta symbolizuje cílovou rovinku, to, za čím jste celou šli – tento týden je zde velká pravděpodobnost, že se Vaše snažení vyplatí a Vás čeká úspěch a odměna. Bohužel je u této karty ale riziko, které hovoří o tom, že si často právě v těchto chvílích před koncem myslíme, že všechno držíme pevně v rukou, že vládneme časem a podmínkami, zkrátka máme pocit, že TEĎ nás nic už nemůže překvapit. Snažíme se stíhat nestíhatelné a plnit nesmyslné plány. Možná se nám i některé kousky povedou, ale z vlastní zkušenosti víme, že nám velkou radost neudělají, protože před sebou máme ten hlavní cíl a nic jiného okolo nevnímáme. Uniká nám ale ta krása toho okolo, neboť cíl je především cesta. Ne cíl samotný, to už je pouze třesnička na dortu. Nezapomínejte proto tyto dny vnímat, co po své cestě míjíte, jaké lidi potkáváte, nespěchejte, ale zpomalte a nežeňte se za něčím, co možná pak zase po chvilce pustíte a budete hledat další cíl. Cestou se učíme, ne cílem. Užijte si to, co máte právě k dispozici. Neutíkejte, ale zpomalte.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page