top of page

TÝDEN 26.8. – 1.9.2019 - OTOČENÍ

Krásné pondělní ráno! Vítám Vás u pravidelné týdenní předpovědi dle Vašeho výběru!


Ode dneška se nacházíme již ve 35. týdnu roku 2019 ke kterému náleží 8. tarotová karta s názvem SÍLA. Pro děti je to poslední týden prázdnin, pro mnohé rodiče poslední týden vymýšlení plánů a aktivit, od kterých si budou moci oddechnout, neboť začne opět stálý, denní režim. Ten přinese také své, nicméně aktivity přes týden budou víceméně dané. Přípravy na nový školní rok však neucítí pouze rodiče, ale i všichni okolo. Přeplněná nákupní centra, obchody, silnice a ulice, která přes prázdniny zela prázdnotou budou nyní praskat ve švech. Jak už hovoří týdenní karta Síla - bude potřeba trpělivost, vytrvalost a síla k tomu nenechat se odradit. Někdy můžeme zbytečně bojovat i ve chvílích, kdy bychom měli raději změnit směr, ale to k osmičkové energii patří. Tím se dostávám, jako již každý týden, k jedincům, kterým aktuální energie patří.


Dnes Vám napíšu něco málo o osmičkách (životní číslo 8).

Cesta, kterou si tyto duše před svým narozením sem na Zem vybraly je nesmírně náročná. Zvolili si ji však pouze ti, kteří jsou zde již dlouho, můžeme jim podobně jako 7,9,11 a 22 říkat staré duše. Jejich úkol je v tomto životě prostý a přesto komplikovaný - naučit se přijímat Boží směřování a naučit se pokoře. Nemyslet si, že víte vše nejlépe, ale sklonit pokorně hlavu a přiznat, že na Boží zásahy jste jako lidé prostě krátcí. A proto se Vám budou dít situace, kde zažijete velké ztráty, budete blízko smrti své, ale i svých blízkých, čeká Vás dost možná krach, zklamání se ve svých nejbližsích, zažijete si odsouzení od ostatních. Důležité však je pochopit proč. Všichni, kdo se narodili do osmičkové vibrace si vybrali pro tento život velkou transformaci. Vybrali si očistu na všech úrovních a také vykoupení ze všech svých minulých činů. Netřeba proto vinit osud, že je k nim nespravedlivý. Naopak, přijmout svůj život takový jaký je, neboť si sami tuto cestu před svým narozením vybrali. Důležité je proto přijmout vše, co přijde a správně odhadnout, podobně jako 4, kdy je žádoucí bojovat a kdy jen počkat, až lavina přejde.


Tento týden bude o energii boje, o vymanění se z pout, které 8 představuje, o změnách postojů, názorů a špatných návyků. Energie přeje vyjetí ze starých kolejí, ODPOUTANÍ se, ale také velké vytrvalosti a píli dosáhnout vše, co máme aktuálně v plánu. Číslo 8 přeje realizaci, aktivitě, činosti, její energie přeje všem, kdo ví, kam míří. Důležité je pro to ale něco dělat. Chceme zhubnout? Tak bychom měli začít přemýšlet nad svou stravou, pohybem a celkově životním stylem. Máme pocit, že se točíme v jedněch a těch samých vzorcích? Pojmenujme si je a začněme pracovat na jejich změně. Tento týden neseďte na zadku, ale dělejte něco pro své štěstí a spokojenost. Vždy existuje nějaká cesta k tomu změnit situaci nebo stav, ve kterém se nyní nacházíte. Jen nesmíte zůstat zakrnění a čekat, až si pro Vás štěstí samo přijde. V hodně připadech chodí, ale je to vždy výsledek již našich minulých činů a snažení. Tak tento týden do toho, přišel opět čas ke změně! Ať se týká čehokoli. 

1. MOŽNOSTI


Tato první karta ukazuje na možnost volby, kterou možná teď aktuálně řešíte nebo je Vám jen připomínkou, že na věci, které zrovna zažíváte se dá dívat z několika různých pohledů. Karta se jmenuje Možnosti. Představuje všechny cesty, které se před Vámi zrovna otevírají. Ať už se rozhodujete mezi něčím zásadním nebo jen mezi tím, jaké si dnes koupíte kafe, uvědomte si, že rozhodování je naprostou součástí života a rozhodujeme se snad každý den, každou chvíli. Vstanu, bude pršet, co udělám? No, buď si zvolím, že budu naštvaná na celý svět nebo si řeknu – aha, země potřebuje vláhu, potřebuje očistit. Půjdu do práce, po cestě zmoknu a opět mám několik možností. Jedna z těch hlavních je, že budu nadávat a stěžovat si, druhá se nabízí, že se tomu zasměju a budu to brát tak, že jsem se možná i já potřebovala energeticky očistit a jede se dál. Den pokračuje tím, že se pohádám se svým nadřízeným, co udělám? Buď budu nadávat, jak je ke mně osud nespravedlivý a budu šéfa posílat do patřičných mezí nebo se rychle vzpamatuju a zamyslím se, proč se mi to děje a co mi má tato osoba do života předat. A tak dále a tak dále. Ve všem máme možnost volby. Ve svých postojích, v hodnotách, jakou budu mít náladu a tím i to, jak bude vypadat celý můj život. Veřte tedy, že i kdybyste teď opravdu byli v nějakém těžkém rozhodování, v nějaké těžké situaci, kdy jste na rozcestí, je to pouze jen vyvrcholení nějaké možná končící životní etapy. Myslete na to i ve chvíli, kdy se nijak extra nerozhodujete. Tato karta Vám má možná jen připomenout, že to co aktuálně žijete není ani černé nebo bílé, nic se neděje náhodou a někám Vás to celé směruje, a někdy stačí jen na to celé jiný úhel pohledu.2. TVOŘIVOST


Nádherná, druhá karta se nazývá Tvořivost a vyzývá všechny ty, kdo si ji vytáhl k většímu tvoření a používání své energie k něčemu, co Vás baví a naplňuje. Jak vždy u této karty říkám - každý nemůže být malířem, ani nemůžeme být profesionálním architektem, když nemáme cit pro barvy, tvary, cit pro detail. Ale – naprosto každý můžeme být tvořiví tím, že děláme to, co nás baví. Cokoliv, co totiž děláme s radostí a s láskou je tvořivé a hlavně nám to přináší neuvěřitelný klid a pocit naplnění. Nezáleží proto na tom, jakou podobu v tomto týdnu na sebe Vaše tvořivost vezme - ať je to zpívání, tanec, pletení, přesazování květin nebo vaření. Důležité je ale být otevřený tomu, co Vás baví a udělat si na to čas. Plno z nás se neustále vymlouvá, že nejdříve musíme to, pak zase to, žijeme v nekonečném osmičkovém koloběhu povinností a toho, co ještě musíme, ale je důležité najít si čas na to, co nás baví a na to, u čeho cítíme, že rosteme, protože tvořením se neustále posouváme. A proto Váš úkol na tento týden je připomenout si, co Vás vlastně baví a tím tak ještě více rozvinout svou tvořivost a pocit štěstí. Udělejte si plán a alespoň jednou za tento týden si udělejte čas na to, co Vás baví. O čem by pak ten život byl? Pouze o povinnostech rozhodně ne.3. IZOLACE


Karta poslední, třetí se jmenuje IZOLACE a souvisí s nedostatečným vyjadřováním toho, co doopravdy cítíte. Izolace znamená strach ze svých pocitů a emocí, které Vás mohou až moc ovlivňovat a až příliš se s nimi cítíte zranitelní a nejistí. Také tato karta často ukazuje potlačené emoce, hluboko uvnitř nás o kterých ani nevíme, ale oni jsou uvnitř nás a jednou za čas se nějakým způsobem projeví. Emocionálním bouchnutím - hysterickým pláčem, vztekem, přehnanou lítostí, nebo i nemocí. To, že o svých silných emocích, které jsou pouze potlačené nevíme, neznamená, že neexistují. Spíše v nás čím dál tím více narůstají, což pak může způsobit doslova výbuch. Tento týden je potřeba ze sebe všechny své emoce dostat, nebát se své zranitelnosti a hloubky, ale naopak brát emoce jako ukazatele toho, jak se cítíme a toho, co je vlastně pravdivé. Člověk, který své emoce potlačuje si na sebe tak akorát šije bič. Hraje se sebou divadlo, že vše zvládá a má pod kontrolou, ale to, že nepustí ven to všechno co ho tíží neznamená, že je v klidu, spíše naopak. Naučit se správně vyjadřovat a usměrňovat emoce je cesta k plnohodnotnějšímu bytí, protože se tím učíme být k sobě féroví a připustit si, že smutek, bolest, ale i radost není nic špatného, ale dělá nás to pravdivými bytostmi, které se umí vyrovnat se svým nitrem a s aktuálními pocity. Ne je potlačovat a zadusit, ale pustit ven, ideálně správným směrem – sportem, malbou, vypsáním se, zabušením si do polštáře nebo jen tak nechat své slzy téct, ať si tělo uleví. To je informace pro Vás na tento týden. Nebát se své zranitelnosti a hloubky. Informací je také zamyslet se, jakým směrem cítíte, že se Vaše emoce dostávají ven - nevhodnou komunikací, fyzickým třesem, bolestí hlavy či třeba bolestí břicha? Pokud je něco takového, je dobré popřemýšlet, jakým pro Vás vhodným způsobem je dostanete ze sebe ven.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page