top of page

TÝDEN 27.5. – 2.6.2019 - OTOČENÍ

Vítám Vás u týdenní předpovědi! Hezké ráno Vám všem!


Dnešním dnem vstupujeme již do 22. týdne roku 2019, který stojí pod numerologickou vibrací čísla 4, ale také pod mistrovskou 22. Málokdo z mých klientů má mistrovskou 22 jako číslo životní. 22 je vysoce silná energie, bohužel jak tak pozoruji, tak také ze všech čísel nejnáročnější. Duše těchto lidí už jsou tu tisíce let a tito lidé ztrácejí už od útlého věku touhu a chuť žít. Už odmalička je život nebaví, nenaplňuje, nedává jim smysl, protože tyto duše se v tomto světě cítí cize a tento pocit nepochopení je drží celý život. Našemu světu však přinesli nabídnout nový pohled na historii, mnoho 22 jsou celosvětově uznávanými vědci, mysliteli, vynálezci, protože jejich myšlení absolutně vybočuje z myšlení většinové společnosti (Leonardo Da Vinci). Málokterá 22 však tuto energii zvládne, spíše se vrátí na „průměrnou“ 4, místo daru dá přednost obyčejnému životu. Avšak vnitřní touha změnit svět zde zůstává do konce života.


My se tento týden také nacházíme pod silnou energií 22, a to s sebou nese mnohá pochopení, avšak možná i boj s naší osobností. Máme na výběr – buď zůstaneme tam, kde je to pohodlné a celkem fajn, nebo v sobě probudíme talenty a dary, které jsme do svého vínku dostali a nespokojíme se se smradlavou jistotou. Jedinec na stezce života pod vlivem osudové dvaadvacítky je schopen dosáhnout čehokoli, jakmile se jednou naučí zkrotit vysoké mentální energie. Tento týden máme volný přístup k myšlenkám stejně jako ti, co mají 11, nebo i 22. Navíc nám může být ku pomoci vibrace čísla 4, která z 22 vychází, a které je dána praktičnost, abychom energií pro tyto dny dokázali správně využít. Nelekejte se, pokud bude týden takový všeljaký. Energie jsou houpavé, nestálé, neustále se měnící. Naše nálady, rozpoložení, ale i témata přebíhají skoro každou hodinu. Tento týden nám ale s tématy půjde mnohem více pracovat a možná je i pevněji uchopit tak, abychom si k nim a ke všem otázkám, které máme, udělali jasnější závěr.


Astrologicky je tento týden bez větších planetárních změn. Pomalu opouštíme měsíc květen, který byl pod numerologickou vibrací 5, která přeje změnám především v duchovním vývoji. Červen, který přichází v sobotu s sebou nese vibraci čísla 6, která otevře téma rovnováhy a partnerských vztahů. Do popředí se opět derou naši partneři, řešení partnerských problémů a společné hledání kompromisů. Taktéž můžeme pociťovat, především koncem týdne, zvláštní energie, neboť v pondělí 3.6. přivítáme další Novoluní, tentokrát ve znamení vzdušných Blíženců. Je stále aktivní téma studia, vzdělávání, učení a taktéž i nových aktivit. Do tohoto data doporučuji nakoupit knihy, rezervovat semináře či zabookovat letenky na dovolenou. Budete mít šťastnou ruku ve výběru. 

1. PLYNOUT S PROUDEM


První karta s názvem Plynout s proudem hovoří o tématu KONTROLY, neustálého vnitřního pocitu, že musíte do něčeho zasahovat a šťourat – hlavně aby bylo po Vašem. Kam to ale vede? Není třeba dobré zkusit, aby se věci prostě jen udály? Bez Vašeho přičinění? Bez Vašeho neustálého zasahování? Někdy je potřeba se sám sebe zeptat, zda je opravdu správné, když se snažíte všechno udržet v nějakém balancu a harmonii. Je to ale opravdová harmonie? Té se přece nedocílí tím, že stojíme pod rozviklanými poličkami, celí vystresování a jen čekáme, až začnou padat. To není harmonie. To je ubírání se o čas, který máme zrovna k dispozici. Plynout s proudem je karta, která vždy upozorňuje, že je potřeba přestat zasahovat tam, kde nám to nepřísluší. Navíc mluví o tom, že klid a rovnováhu si nenavodíme tím, že se křečovitě snažíme, aby vše bylo dokonalé. Dokonalé je to právě ve chvílích, kdy to necháváme volně plynout. Kdy jako panáček na obrázku jen ležíme a užíváme si přítomný okamžik. Bez toho, aniž bychom čekali na něco lepšího, bez toho, aniž bychom měli tendenci plavat proti proudu. Plynout s proudem není lhostejnost a stagnace. Plynout s proudem znamená přestání zasahovat do situací, u kterých tušíme, že je neurychlíme ani nezměníme. Plynout s proudem hovoří o vnímání TADY A TEĎ, o uvědomování si PŘÍTOMNOSTI. A ne o honění se za budoucností ani vracení se proti proudu do minulosti.2. ÚSPĚCH


Karta číslo dvě se jmenuje Úspěch a ukazuje na správný směr, je potvrzením toho, že jste na dobré cestě, ale je potřeba se této cesty držet a stále ji vylepšovat a zkvalitňovat, neusnout na vavřínech. Karta symbolizuje cílovou rovinku, to, za čím jste celou dobu šli – tento týden je zde velká pravděpodobnost, že se Vaše snažení vyplatí a Vás čeká úspěch a odměna. Bohužel je u této karty ale riziko, které hovoří o tom, že si často právě v těchto chvílích před koncem myslíme, že všechno držíme pevně v rukou, že vládneme časem a podmínkami, zkrátka máme pocit, že TEĎ nás nic už nemůže překvapit. Snažíme se stíhat nestíhatelné a plnit nesmyslné plány. Možná se nám i některé kousky povedou, ale z vlastní zkušenosti víme, že nám velkou radost neudělají, protože před sebou máme ten hlavní cíl a nic jiného okolo nevnímáme. Uniká nám ale ta krása toho okolo, neboť cíl je především cesta. Ne cíl samotný, to už je pouze třesnička na dortu. Nezapomínejte proto tyto dny vnímat, co po své cestě míjíte, jaké lidi potkáváte, nespěchejte, ale zpomalte a nežeňte se za něčím, co možná pak zase po chvilce pustíte a budete hledat další cíl. Učíme se cestou, ne cílem. Užijte si to, co máte právě k dispozici. Neutíkejte, ale zpomalte.3. DŮVĚRA


Má oblíbená karta s názvem Důvěra je tento týden pod číslem 3. Vy, kdo jste si ji vytáhli, je pro Vás připomínkou jednoho jediného hesla a to, že nic se v našich životech neděje náhodou a vše má nějaký svůj hlubší, velice důležitý smysl. Důvěra je o víře, o smyslu a hloubce. Připomíná nám, že i když je to někdy, s prominutím, opravdu o hubu a semele se toho tolik, že si říkáme „PROČ“, je pořád důležitý náš postoj. Jak na to, co se nám děje nahlížíme. S důvěrou nebo strachem? S myšlenkou, že to má určitě nějaký důvod nebo s tendencí obviňovat všechny a všechno? Že je to nespravedlivé, co se nám pořád děje, že už nás to nebaví.? Ano, tuto kartu si vytáhli ti, co už toho mají nějak podvědomě dost. Jejich pohár trpělivosti přetekl a někde vzadu zůstává hořký pocit nespravedlnosti. Tato karta Vás ale učí, jak bez očekávání a pouze na základě osobního impulsu jednat. Udělat krok do neznáma je těžké, nemáme se o co opřít a nejsou žádné záruky. Na druhou stranu, vše důvěrně známé nás udržuje ve stagnaci a na místě. Pokud chceme změnu, tak prostě skočme, ale neobviňujme nikoho ani nic, že můžou za to, kde teď jsme a kam jsme se to dostali. Energie důvěry spočívá v tom, že neklademe odpor ani podmínky, za jakých mají události probíhat. A pokud argumentujeme tím, že naše důvěra byla zklamána, a proto již nedůvěřujeme, pak jsme nedůvěřovali nikdy. Až tento týden zase budeme váhat a přešlapovat na místě, pravdivě si přiznejme, co jsme ochotni riskovat. A pokud nejsme ochotni riskovat, je to v pořádku, prostě jen zůstaňme tam, kde jsme, ale netvařme se, že nám někdo nebo něco brání ve změně. Protože pokud opravdu chceme, tak se nerozhlížíme a skočíme. Právě z toho důvodu, že důvěřujeme. Že cítíme tu nádhernou energii, která nám dnes a denně připomíná, že vše je pouze o tom, jak k tomu všemu, co se nám děje přistupujeme. Buď se strachem nebo s důvěrou, že se prostě nějak stane.


Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page