top of page

TÝDEN 29.10. - 5.11.2018


Moc Vás všechny zdravím u pravidelné týdenní předpovědi!

Jak jsem psala již včera, pomalu se z dovolené vracím do procesu psaní a věštění. Má dovolená sice končí až v polovině dalšího týdne, ale čeká nás velice zajímavý týden a o informace, které mi opět začaly chodit Vás nechci připravit.

Od pondělí se budeme nacházet ve 44. týdnu. Bude to týden značně karmický, který opět přinese mnoho zkoušek, ale nemusíme se bát. Jsou to zkoušky, které se opakují už nějakou dobu – důvěrně je známe již ze svých minulých životů a života současného. Jsou to situace, ve kterých zaujímáme stále stejný, troufám si říci, ne příliš správný postoj. Teď však bude na všechny tyto naše postoje a pocity skvěle posvíceno. Odvážnější a sebereflektující jedinci pak i mohou z energie pout, které týdenní 8 představuje, velice dobře vyjet, protože může přijít konečně uvědomění, kde a v čem asi ten skutečný háček bude.

Klasicky, jako každý týden, můžete vidět na obrázku níže 3 karty. Tyto karty představují 44. týden. Většinou jsou všechny krásně propojeny a ukazují na stejný směr, nicméně ta, která Vás zaujme ze všech nejvíce je i ta, která přináší informace a rady právě pro Vás. Kudy zrovna kráčíte? Okolo čeho se točí Vaše myšlenky? Na co je dobré se zaměřit a na čem je potřeba zrovna zapracovat? Karty Vám mohou dát odpověď nebo jen přinést informaci, která pro Vás bude důležitá pro další seberozvoj. Zítra ráno budou všechny kartičky otočeny a v novém příspěvku popsány spolu s týdenní, obecnou astrologickou předpovědí.

Hezký zbytek neděle a ráno se těším u otočených kartiček!

Autor: Tereza

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page